עורך דין מקרקעין דויד לייזר

עו"ד גירושין – עריכת הסכם גירושין

עריכת הסכם גירושין

המטרה של הסכם גירושין היא לתת פתרון ומענה למחלוקות ולנושאים אשר עומדים בין בני הזוג וביניהם ענייני משמורת, הסדרי ראייה, מסגרות חינוך, יציאה מהארץ, חגים וחופשים, מזונות, חלוקת רכוש, חלוקת חובות ועוד. זהו הסכם חשוב במיוחד אשר ביחס לכל ההסכמים האחרים נדרש בו ייעוץ וליווי מקצועי של עו"ד. אחת הטעויות הנפוצות של זוגות בהליך גירושים היא הנטייה לקבל עצות בעייתיות מגורמים לא מקצועיים ואנו ממליצים להימנע מכך לחלוטין. בשביל זה יש עו"ד גירושין וחשוב שתקבלו ממנו מידע והסבר לגבי כל דבר שאתם מתכננים או חושבים לעשות.

עורך דין דיני משפחה

עורכים הסכם גירושין? השאירו את הילדים מחוץ לוויכוח

בעת עריכת הסכם גירושין יש צורך בפשרה של הצדדים וכן בהתנהלות רגישה ביותר במיוחד כאשר מעורבים בדבר ילדים. מלחמות ומאבקים יכולים רק להחמיר את המצב עבור כולם, לכן כדאי לקבל ייעוץ ממי שאינו מעורב רגשית במתרחש. הימנעו מלערב את הילדים בסכסוך ולעולם אל תשתמשו בהם כנשק להשגת יתרונות במאבק.

עו"ד גירושין דויד לייזר

עורך דויד לייזר הוא עו"ד גירושין אשר ניהל בהצלחה מאות תיקים והסכמי גירושין תוך יישום גישה לפיה הילדים הם עיקר המשפחה ויש להסדיר את זכויותיהם בצורה הטובה ביותר. בחירת אסטרטגיה להסכם גירושין תשפיע על עתיד המשפחה כולה ולכן כדאי לבצע החלטות מסוג זה תוך ייעוץ מקצועי של עו"ד גירושים.

 לייעוץ משפטי התקשרו עכשיו למשרד עו"ד דויד לייזר ושות' 03-6134430