הליך גירושין מהיר

גירושין

גירושין – לדעת הכל על לפני שמתחילים

למרבית הצער גירושין הפכו לתופעה נפוצה. תהליך הגירושין הינו תהליך מורכב מאוד שכולל בתוכו שלבים רבים.
שלל גורמים שיש לקחת בחשבון ומצריך הכנה מקודמת מראש. זאת הסיבה שגירושין דורשים התווית אסטרטגיה מסודרת אליה תיצמדו לאורך כל התהליך ושתאפשר לכם להגיע בסיום לתוצאות הרצויות!

בתחום הגירושין מילת המפתח היא "ידע" – ללא ידע רלוונטי בתחום ספק אם תצליחו לנהל תהליך אפקטיבי בצורה נכונה ולמזער את הנזק הכרוך בגירושין לכם ולבני משפחתכם. כדאי שתעמיקו את הידע שלכם אודות הגירושין לפני שאתם מתחילים בתהליך, אך אין זה מהווה תחליף לייעוץ מקצועי מעו"ד גירושין מוסמך שיבנה עבורכם אסטרטגיית גירושין מנצחת. עורך דין מקצועי ומיומן הבקיא בתחום הגירושין על בוריו ידריך וינחה אתכם בתהליך ויוביל אתכם להצלחה!

דיני משפחה, משמורת, גירושיןעומדים בפני גירושין?

זקוקים למשרד בעל ידע רב בייצוג וטיפול בגירושין? הגעתם למקום הנכון! עורך דין דויד לייזר ושות', עורך דין גירושין מוסמך.

 משרד עורכי דין לייזר דויד ושות', עורך דין גירושין יוביל אתכם בתבונה לאורך התהליך, יכין עבורכם אסטרטגית הגנה/התקפה משפטית לגירושין ויבטיח הצלחה סופית מנצחת.

התקשרו אלינו עכשיו, ללא התחייבות, ונשמח לעמוד לשירותכם –טלפון 03-6134430


טיפים למתגרשים האם כוונתכם האמתית להתגרש?

לפני שאתם נכנסים לתוך התהליך הלא פשוט, תשאלו את עצמכם שוב האם החלטתכם להתגרש הינה סופית.
במידה והתשובה לשאלה זו היא "כן", בחנו וקיימו דיון מעמיק עם עצמכם: מה ברצונכם להשיג באמצעות הגירושין? שאלות אלו הינן אבני יסוד בבניית אסטרטגיית גירושין נכונה, שהרי ברצונכם להוביל את עצמכם בעזרת הגירושין לחיי אושר ועושר ותחילתם של חיים חדשים, ולא לרדת למצולות ותהומות עמוקים מאלו שחוויתם במשך נישואיכם.

בנו אסטרטגיית גירושין מנצחת וחסכו במאבקים משפטיים

הציגו בפני עורך דין גירושין את כל הפרטים הקשורים לעניינכם: כיצד הכרתם את בן זוגכם? מה היה תפקידו של כל אחד במסגרת חיי הנישואין? מה עשה בבית?
הגדירו בצורה ברורה את מטרותיכם ומה ברצונכם להשיג על ידי הגירושין, עורך דין גירושין מקצועי.
דויד לייזר, ידע לבקש את כלל המידע הנדרש לצורך גיבוש של אסטרטגית גירושין מוצלחת.
בחלק מהמקרים אסטרטגיה נכונה תאפשר להגיע להסכם גירושין באמצעות מו"מ ללא ניהול של מאבקים כוחניים בבית המשפט ולשמור על מערכת יחסים טובה בין הצדדים גם לאחר סיום התהליך. דויד לייזר ושות' מצטיינים בתכנון של הדרך היעילה ביותר לגרום לבן הזוג השני לקבל את דרישתכם ולהביא לגיבוש של הסכם גירושין המקובל על שני הצדדים.

בניית אסטרטגיה נכונההכינו עצמכם לגירושין

כדי לנצח במאבק הגירושין עליכם להצטייד בכלים, נתונים ועדויות, וכן, לתכנן מצבים ונסיבות כדי להטות את הכף לזכותכם.
כל אלו כמובן, תוך היצמדות לאסטרטגיה שנקבעה מראש כקו המנחה את כל התהליך.
במשרד דויד לייזר ושות' תקבלו הסבר מפורט אודות שלבי ההכנה לגירושין:

  • עליכם לבצע עבודת הכנה חשאית ומדוקדקת, איסוף מידע מכל מקור אפשרי, ריכוז מודיעין נקודתי, תיעוד ראיות, צילום מסמכים עם זיקה לרכוש או לזכויות
  • להקליט בחשאי שיחות מפלילות עם בן הזוג, שיש בהן להוכיח את טענותיכם כלפיו במישורים שאינם ניתנים להוכחה בדרך אחרת.
    ע"פ חוק אתם יכולים וזכאים להקליט או לצלם כל שיחה שאתם שותפים בה.
    אל תעברו על החוק בעניין זה, כדי שהדבר לא ישמש נגדכם.
  • עורך הדין המייצג אתכם יציג בפניכם רשימה של מסמכים שיסייעו בניהול התהליך.
    ככל שתכינו חומר רב בעניין, כך הוא יוכל לבנות עבורכם אסטרטגיות גירושין טובה ומוצלחת יותר.

שכרו את עורכי הדין הטובים ביותר

חייהם של רבים נהרסו בשל טיפול כושל בהליכי גירושין בידי עורכי דין מצוינים אך שאינם בקיאים דיו בתחום הגירושין.
עלייך לבחור את עורכי הדין הטובים ביותר אשר עוסקים בתחום גירושין. מומלץ לערוך פגישות ייעוץ ולפגוש מספר עורכי דין, כך שתוכלו לבחור את הטוב ביותר מבניהם.
דויד לייזר ושות' עומדים לרשותכם – תוכלו לשאול את השאלות שמציקות לכם, לחשוב על הפתרונות השונים שנציע למהלך של תהליך הגירושין, ולשכול את האסטרטגיה שנציע לכם.
אנו עוסקים בתכנון אסטרטגי מעמיק, התפור לפי המקרה הספציפי שלכם, ובונים אסטרטגיה מנצחת המבוססת על יצירתיות ומקוריות.

לעולם אל תשתמשו בילדכם

ככלל אל תשמשו בילדכם ככלי ניגוח כלפיה הצד השני, אל תשתמשו בהם להעברת מסרים ואל תהפכו אותם לשופטים או מתווכים.
ערוב הילדים בסכסוך הקיים, גורם לכך שהילדים נאלצים לבחור צד, דבר המעצבים את תחושת התסכול שלהם ועשוי לגרום להם טראומה לכל החיים. ערוב ילדים בסכסוך לא מקנה שום יתרון, ועשוי לגרום דווקא להעברתם לצד השני.

עורך דין לייזר מתמחה בדיני משפחה, גירושין, הסדרי ראיה, ידועים בציבור, מזונות ועודדויד לייזר ושות' – עורכי דין גירושין

צוות המשרד מונה עורכי דין בעלי ניסיון וידע רב בתחום הגירושין והמעמד האישי, לרבות ניהול תיקי גירושין סבוכים, תביעות למזונות, תביעות משמורת, משמורת משותפת, עריכת הסכמי ממון, עריכת הסכמים בין ידועים בציבור, והגדרת הסכמי זוגות המקיימים משק בית משותף ובין שלא, ייצג בתביעות אבהות, ייצוג בגירושין אזרחיים, ייצוג בבתי דין רבניים, עריכת הסכמי פרוד עריכת הסכמי פירוד והסכמי שלום בית עריכת צוואה ועוד.

משרדנו מעניק אוזן קשבת לסוגיות ודילמות שמעלה הלקוח, תוך מתן תמיכה לאורך של הליכי התביעה והטמעת ייעוץ ובנייה אסטרטגית נבונה המובילה לפתרון יצירתי בהליך הגירושין ובתביעת המזונות.

מטרתנו בניהול תיק הגירושין היא להוביל אותך לעליונות משפטית ולפעול לשם השגת מטרותייך בדרך הוגנת ורכה ככל הניתן.
זאת מחוץ לכותלי ביהמ"ש בדרך של גיבוש הסכם כולל ומקיף את סוגיות הממון והמזונות, או לחלופין אם צריך לנהל נכון מלחמת חורמה מושכלת.

עורך דין דויד לייזר מתמחה בכל הקשור בדיני מזונות, מזונות אישה, מזונות בגירים, ביטול דמי מזונות ועודבטרם נקיטת הצעדים הראשונים חשוב ומומלץ להיוועץ  עם דויד לייזר ושות' הבקיאים בתחום דיני משפחה, אשר יוכלו לחוות דעה בנוגע למצבכם המשפטי בכל רגע נתון. חשיבותה של פגישת הייעוץ נעוצה בבניית אסטרטגיה שמתבצעת במהלכה. אסטרטגיה נבונה תאפשר ניהול מושכל ועקבי של המשבר, תוך הקניית כלים להתמודדות עם בעיות שעשויות להופיע עוד לפני תחילתם של ההליכים המשפטיים. במסגרת פגישת הייעוץ אנו מזהירים את הלקוח ומדריכים אותו לגבי דרך ההתנהלות הנכונה במצבו הנתון. חשיבות רבה לכך, מאחר וייתכן כי גם הצד השני פנה להיוועץ ו"זוכה" לשלל עצות מעשיות בנושא גירושין.

לתיאום ייעוץ משפטי עם עו"ד דויד לייזר התקשרו: 03-6134430 או 054-4657432 או צרו קשר דרך האתר

Scroll to Top