הכרזה על פשיטת רגל

הכרזה על פשיטת רגל

יוצא שאדם או בית עסק נקלעים לקשיים כלכליים. ישנן סיבות רבות לעובדה שעסק עלול להיכשל ולהיקלע להפסדים. בין אם הסיבות להפסדים כספיים טמונות בניהול לא מוצלח ובין אם הסיבות נעוצות באיומים ובמשברים חיצוניים, הרי שהפרט, בעל  העסק, נותר עם חובות עצומים לבנקים, לספקים ולנושים אחרים. הכרזה על פשיטת רגל נעשית עבור אדם אשר אינו מסוגל להתמודד עם סכום גדול של חובות. הדבר יכול לקרות בעקבות עסק שכשל ואינו מצליח למצוא מקורות מימון נוספים בכדי לכסות אותם, או במקרים של הפסדים כספיים ניכרים. גם עסק וגם אנשים פרטיים עלולים להגיע למצב מאוד בעייתי ולחוסר אונים.

עו"ד פשיטות רגל

הכרזה על פשיטת רגל של אדם פרטי

נהוג לייחס הליכי פשיטת רגל לעסקים או לחברות. במציאות הקיימת, אנשים פרטיים עלולים גם הם להיקלע למצב של פשיטת רגל. הכרזה על פשיטת רגל לאדם פרטי מתרחשת כאשר אדם מגיע למצב כלכלי קשה וקיצוני אשר אין ביכולתו להחזיר חובות כספיים לנושים שונים. חובותיו צוברים ריביות ותופחים לסכומים ניכרים אשר אין לו את היכולת להחזיר. הסיבות לכך יכולות להיות רבות כגון: כניסה למשבר בריאותי בעקבות מחלה אשר מונעת מהאדם לעבוד ולפרנס את עצמו, מקרה של תאונה המשאירה את האדם ללא אפשרות לתפקד לזמן ממושך, התנהלות כלכלית לקויה, גירושין וכיוצ"ב. חשוב לאפשר לאדם לחיות הכבוד ובד בבד לאפשר לו לפרוס את חובותיו באופן שיוכל להחזירם בסכומים שהוא מסוגל לעמוד בהם. משרדו של עורך דין דויד לייזר מתמחה במקרים של פשיטות רגל, ייצוג חייבים והגעה להסדר. 

ייצוג תיקים בתחום פשיטות רגל

בכדי להימנע ממצב של פשיטת רגל רצוי לבדוק מספר אלטרנטיבות לפתרון המצב הקיים. לקיחת הלוואה במידת האפשר על מנת להגיע לאיזו שהיא יציבות כלכלית. מימוש נכסים קיימים כגון: דירות להשקעה, נדל"ן או נכסים אחרים אשר בבעלותכם. הגעה להסדר עם הנושים לגבי פריסת החובות בכדי לכסות אותם. במידה והאלטרנטיבות המוצעות אינן ברות ביצוע, אנו ממליצים תמיד להתייעץ עם עו"ד פשיטות רגל לפני שנכנסים להליך פשיטת רגל. עורך דין מנוסה בתחום ובעל הצלחות בתיקים דומים יכול לסייע לכם רבות בהגעה להסדר להחזר החוב. 

לתיאום פגישה עם עו"ד דויד לייזר השאירו את פרטיכם
או חייגו: 03-6134430