דויד לייזר – עורך דין מומחה לפשיטות רגל

משרד עו"ד דויד לייזר ושות' עוסק במתן ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בענייני פשיטת רגל. עורך דין דויד לייזר בעל ניסיון רב בייצוג חייבים ונושים במסגרתם של הליכי פשיטת רגל בכל סוגי הערכאות המשפטיות. דויד לייזר עורך דין פשיטת רגל מספק שירותי ייעוץ משפטי, ומעניק ללקוחותיו ליווי צמוד ויחס אישי לאורך כל תהליך פשיטת רגל.

בין היתר עוסק המשרד בטיפול בהליכי בקשה לפשיטת רגל, ליווי הלקוח בהגשת בקשה לפשיטת רגל, סיוע בקבלת צו כינוס, טיפול בענייני הוצאה לפועל, סיוע בהגשת בקשה להסדר נושים, ייעוץ וליווי בתהליכי קבלת צו הפטר. משרד עו"ד דויד לייזר מסייע ומלווה אתכם עד לקבל צו ההפטר, במסגרתו נשמטים כל החובות ומתבטלות כל ההגבלות אשר הוטלו על פושט הרגל. מכאן והלאה נפתח דף חדש בחייו הכלכליים של פושט הרגל. עורך דין פשיטת רגל מומחה מסייע לכם להתחיל חיים חדשים ולנשום לרווחה.

עורך דין מומחה לפשיטת רגל

מעוניינים לעבור את התהליך ביעילות ובמהירות האפשרית תוך קבלת ליווי אישי מקצועי של עורך דין מומחה בפשיטת רגל? לייעוץ ראשוני התקשר/י עכשיו: 03-6134430 | 054-4657432

 

למה לפנות אל עורך דין פשיטת רגל

תהליך פשיטת רגל הינו הליך משפטי אשר נועד להגן על מי שהגיע למצב של אי יכולת פירעון חובות כתוצאה מקריסה כלכלית. את תהליך פשיטת הרגל עובר מי שאין סיכוי כי יוכל לשלם בעתיד את חובותיו ולעמוד בהתחייבויותיו לכל הגורמים להם הוא חב כספים. עורך דין פשיטת רגל מכיר את התהליכים המשפטיים ואת החוק ויכול לסייע לכם לצאת ממצב של קריסה כלכלית.

 

כאשר לחייב יש יותר מנושה אחד – יותר מגורם אחד שהוא חב לו, נוצר מצב של תחרות בין הנושים בניסיון להשיג כספים תוך נקיטת אמצעים קיצוניים נגד החייב. אמצעים אלו עשויים לפגוע בהתנהלותו של החייב. הליך פשיטת רגל בא להסדיר את המשך התנהלות החייב בשלב שאינו יכול לשלם את חובותיו המרובים. עורך דין פשיטת רגל מקצועי ילווה אתכם לאורכו של התהליך ויסייע לעבור את התקופה הלא פשוטה בשלום.

לשאלות ופרטים נוספים חייגו לעורך דין דויד לייזר
054-4657432 | 03-6134430

Scroll to Top