עורך דין פשיטת רגל קבלת הפטר בהוצאה לפועל

ייצוג חייבים

ייצוג חייבים – עורך דין ונוטריון דויד לייזר

נקלעת לחובות? מחפש עורך דין תותח ומקצועי לענייני פשיטת רגל? עורך דין דויד לייזר עוסק בייעוץ, ייצוג חייבים וליווים במסגרת הליכי פשיטת רגל בכל סוגי ערכאות משפטיות.

ייצוג חייבים, עורך דין פשיטות רגל דויד לייזר
ייצוג חייבים

עורך דין פשיטות רגל, דויד לייזר, מסייע ללקוח להגיע להסדרי חוב ולשנות את תנאיי החוב לטובתו. משרד עו"ד דויד לייזר ושות' שם לו למטרה לחלץ את החייב מחובות למספר רב של נושים, לספק לו הגנה מצד הרשויות מפני בעלי חובו, להגיע להסדרים, ולאחר סגירת התיק, לאפשר ללקוח להתחיל דף חדש בחייו ולהמשיך בשגרה רגילה.

תיק שטופל לאחרונה על ידי עו"ד דויד לייזר היווה הצלחה יוצאת דופן ותפנית חסרת תקדים בהיסטוריה של תיקי פשיטות רגל. החייב, מצוי בהליכי פשיטת רגל פנה לעזרתו של עורך דין דויד לייזר וביקש סיוע בעניין הזכות על הדירה שבבעלותו. החייב נשוי, בעוד שאשתו אינה מצויה בהליך של פשיטת רגל ולכן מוגדרת כדיירת מוגנת הרשאית להמשיך להתגורר בדירה כאשר חלקה בדירה יימכר כתפוסה. בניגוד לאישה, לדבריו של כונס הנכסים, יש להגדיר את חלקו של הבעל בדירה כפנוי ולא להקנות לו את הזכות לדיירות מוגנת. עורך דין דויד לייזר הצליח להביא להגדרתו של הבעל כדייר מוגן בדומה לאשתו, כך שגם חלקו בנכס יימכר כתפוסה. בטענתו התבסס דויד לייזר על כך ששני בני הזוג רשומים יחד כבעלי דירה בלשכת רישום מקרקעין (בטאבו). בית המשפט המחוזי קיבל את טענתו של דויד לייזר. כך למעשה, הצליח העורך דין להביא לידי מצב בו מכירת הדירה בחצי מערכה איננו כדאי עבור כונס הנכסים – ולעומת זאת, המצב משרת את טובתם של בני הזוג.

עורך דין פשיטת רגל

משרד עו"ד דויד לייזר ושות' בעל רקע מקצועי רב בניהול תיקים בעייני פשיטת רגל, ייצוג חייבים וליווים בכל השלבים של התהליך. לעורך דין דויד לייזר ניסיון רב בניהול מאבקים מול הוצאה לפועל, הישגים מרשימים בייצוג החייבים, זירוז הליכים לקבלת הפטר, והצלחות מוכחות בהבאת תיקי פשיטת רגל לסגירתם.

מעוניינים בשירותי ייצוג חייבים? לקבלת ייעוץ וסיוע בענייני פשיטת רגל פשוט התקשרו – 054-4657432 | 03-6134430