צו ירושה

צו ירושה – תרופה לסכסוכי ירושה ומחלוקות במשפחה

צו ירושה, אחת הסיבות הנפוצות לצערנו של סכסוכים משפטיים היא חלוקת ירושה. במקרים רבים מריבות אלו יכולות להגיע אף לניתוק קשרים ולהחרמות הדדיות, אשר מלבד להעכיר את האווירה במשפחה, עלולות גם לגרום להפסדים כספיים משמעותיים ולחלוקה בלתי צודקת של הרכוש.

על מנת למנוע מצבים כגון אלו מומלץ לשכור עורך דין מקצועי ומנוסה הבקיא בתחום. עורך דין דויד לייזר ושות' עוסקים בדיני ירושה ובנושא צו ירושה, ומצטיינים במתן טיפול מקצועי בביצוע והעברת ירושות לידי היורשים.

דויד לייזר ושות' – ניסיון רב שנים בדיני ירושה

דיני ירושה נכנסים לתוקף במקרים בהם לא נערכה על ידי המוריש צוואה. על פי דינים אלו מתחלק הרכוש בין בני משפחתו הקרובים של המנוח על פי סוגי הקרבה השונים המוגדרים בחוק.

בחוק הישראלי מוגדרות 3 מדרגות של קרבת שארים על פיהם תחולק הירושה:

1. צאצאים – ילדים, נכדים, נינים
2. הורים, אחים, אחיות וצאצאיהם
3. סבים וסבתות, דודים ודודות וצאצאיהם

דיני הירושה נדונים גם בבית דין דתי וגם בבית דין אזרחי. צו ירושה ניתן על ידי בית המשפט ומגדיר את חלקו של כל אחד מהיורשים בעיזבון של המנוח בהתאם לכללי החלוקה הקבועים בחוק הירושה.

מימוש צו ירושה

ייעוץ וטיפול מקצועי של צוות עורכי הדין המקצועי של דויד לייזר ושות' בעניין צו הירושה יבטיח את מימוש זכויותיכם כיורשים וימנע מצב של ניצול לרעה של מצבכם על ידי קרובי משפחה אחרים. השירות הדיסקרטי המוענק במשרד עו"ד דויד לייזר ושות' יימנע מחלוקות מיותרות, ויגדיר בבירור את זכאותם המשפטית לירושה של כלל מקורבי המוריש. באמצעות צווי ירושה, בעל תוקף משפטי, הקובע את זהות היורשים על פי דין ואת חלקם בעיזבון, תמנעו מראש מחלוקות וסכסוכים מיותרים במשפחה.

צו ירושה, עורך דין ירושה

יש לכם שאלה בנושא צווי ירושה? זקוקים למשרד בעל ידע רב בתחום צו ירושה? הגעתם למקום הנכון. צוות עורכי דין לייזר דויד ושות' יכין עבורכם צו ירושה מקצועי ובעל תוקף משפטי. התקשרו אלינו עכשיו ללא התחייבות ונשמח לעמוד לשירותכם – 03-6134430 | 054-4657432

מעוניינים לדעת עוד על צווי ירושה? >>

 Google+

Scroll to Top