עריכת הסכם גירושין

הסכם גירושין – עורך דין גירושין

עריכת הסכם גירושין היא שלב קריטי וחשוב בהליך גירושין. הנושאים המוסדרים בהסכם גירושין ישפיעו מעתה על מהלך חיים ויש לקבל את ההחלטות הללו בזהירות רבה ובליווי של עורך דין גירושין מקצועי ואמין. חלוקת הרכוש, גובה דמי המזונות והאחריות הכלכלית, משמורת ועוד החלטות הרות גורל מתקבלות בשלב זה ולאחר חתימת ההסכם הן הופכות לכמעט בלתי הפיכות.

עריכת הסכם גירושין, עורך דין גירושין
עריכת הסכם גירושין עו"ד דויד לייזר

מזונות

גובה תשלומי המזונות, האם ישולמו מזונות אישה, באיזה תאריך יועבר התשלום וכיצד, השתתפויות נוספות בתשלומים חריגים, ביטוחים רפואיים וחסכונות עתידיים – כל אלו מוסדרים במסגרת הסכם גירושין. על מנת לקבל החלטות נכונות יש לקבל ייעוץ מעורך דין  בתחום גירושין.

חלוקת רכוש

חלוקת הרכוש המשותף תערך בהתאם למצבם של בני הזוג. אם מדובר בבני זוג ששניהם שכירים החלוקה תהיה קלה יותר ותחשב את ערכו של הרכוש הקים אל מול ההתחייבויות הכלכליות. כאשר בני הזוג בעלי עסק אחד או יותר יש צורך בחישוב הרווחים העתידיים, המוניטין ועוד משתנים אשר משפיעים על החלוקה.

משמורת

משמורת ילדים היא סעיף קשה ומסובך בעיקר בשל המשמעות הרגשית שלו. ההחלטה מי יהיה ההורה העיקרי אשר יגדל את הילדים בביתו ויהיה אחראי עליהם היא ללא ספק החלק המסובך ביותר בכל תיק גירושין. יתכן ובני הזוג יבחרו במשמורת משותפת אשר משמעותה היא חלוקה שווה של אחריות וזמן. החלטה זו טובה ונכונה מכל הבחינות.

עריכת הסכם גירושין - עו"ד ונוטריון דויד לייזר
עריכת הסכם גירושין, עו"ד גירושין

רוצים לקבל עוד מידע על עריכת הסכם גירושין, מזונות, הסדרי ראיה ומשמורת? התקשרו עכשיו אל עורך דין גירושין דויד לייזר וקבלו ייעוץ מקצועי והכוונה משפטית 054-4657432

 

Scroll to Top