עורך דין מקרקעין ברמת גן

עורך דין מקרקעין ברמת גן

מה חשוב לדעת על עורכי דין מקרקעין ברמת גן

עורכי דין מקרקעין ברמת גן מציעים את שירותיהם לציבור הרחב, החל באנשים פרטיים ועד ליזמים וקבלנים, וזאת בקשת רחבה של פעולות ועסקאות המבוצעות בנדל"ן. מטבע הדברים, משרדי עורכי הדין נבדלים זה מזה במידת הניסיון והוותק, בתחומי העיסוק העיקריים, בגישת השירות שלהם, בעלויות ועוד. לכן, לפני שאתם פונים אל עורך דין מקרקעין ברמת גן כדאי שתקראו את המידע הבסיסי שלהלן ותבינו במה בדיוק מדובר.

למידע נוסף לחצו כאן

תחומי הפעילות של עורך דין מקרקעין

כאמור, עו ד מקרקעין ברמת גן עשוי לעסוק בתחומים רבים המערבים את דיני המקרקעין, כאשר לעיתים הוא מספק ייעוץ, לרוב מלווה את העסקה לשלביה השונים, מבצע פניות אל גורמים רלוונטיים כמו רמ"י ולשכת רישום מקרקעין, ולעיתים גם מייצג את לקוחותינו בפני ערכאות כמו בית המשפט ורשות המיסים. בין היתר, עו"ד מקרקעין ברמת גן עשוי לעסוק בפרויקטים של התחדשות עירונית כמו פינוי בינוי ותמ"א, בקניית דירות ובתים מיד שנייה ומיד ראשונה, ברכישות של קרקעות, שטחים ומבנים מסחריים, קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה, פרויקטים של יזמים וכן הלאה. מעבר לכך, המעטפת של עורך הדין עשויה לכלול טיפול בהיבטים משפטיים שונים כגון ניהול של נכס, הגשת ערר וייצוג בו, אימות חתימה על מסמכים, הסכמי שכירות, הגשת התנגדויות להיטלי השבחה, עתירה מנהלית וכיוצא בזאת.

מכר דירות ובתים ברמת גן

אחד התחומים המרכזיים שבהם עוסקים עורכי דין מקרקעין ברמת גן הוא מכירה/קנייה של דירות ובתים בעיר וסביבתה. מדובר בעסקאות המערבות סכומים לא מבוטלים, שלרוב מהוות את העסקה הגדולה ביותר שאדם עושה בחייו הפרטיים, ויש לדאוג לכך שיבוצעו בצורה חוקית לחלוטין, עם פתרון נאות לכל סוגיה ותוך שמירה על האינטרסים של הלקוח. לפיכך, עורך דין מקרקעין ברמת גן מעניק מעטפת משפטית מלאה לכל אורך העסקה, לרבות ביצוע בדיקות מקדימות מול הגורמים הרלוונטיים כגון העירייה ולשכת רישום מקרקעין, וכן סוגיות הקשורות למס הרכישה, מס השבח והיטל ההשבחה. בנוסף, עו ד מקרקעין ברמת גן עשוי לייצג את הלקוחות בדיונים שונים הנוגעים להסכם המכר והיבטיו, ויערוך את ההסכם באופן קפדני, צודק, הוגן וכזה השומר על האינטרסים של לקוחו, תוך העברה של הכסף בהתאם להתקדמות העברת הזכויות על הנכס.

בחירה נכונה של עורך הדין

יש כמה וכמה עו"ד מקרקעין ברמת גן והשאלה המתבקשת היא כיצד לבחור נכון ביניהם. חשוב לזכור כי עו"ד רציני ומקצועי עשוי לתרום להתקדמות העסקה או לביצוע הפעולה בצורה חלקה ומהירה, בטוחה ומשתלמת. לכן, כדאי מאוד לבחון את הוותק והניסיון של עורכי דין מקרקעין ברמת גן, לא רק בדיני מקרקעין הכלליים אלא בתחום הספציפי שבו אתם נדרשים לטפל. עוד חשוב לבחון את עלויותיו של עורך הדין. אמנם, בחלק מפעולות ועסקאות המקרקעין קיים רף מחיר קבוע וטווח מקובל, המהווה לרוב שיעור מסוים באחוזים מגובה העסקה. יחד עם זאת, הפערים בין העלויות עדיין יכולים להיות גבוהים ולהגיע לסכומים בלתי מבוטלים. לכן יש למצוא את האיזון בין עו"ד המציע תעריף נאות והוגן בטווח המקובל, מבלי להתפשר על מקצועיותו וניסיונו בתחום המבוקש.

לפרטים נוספים בנושא ולקביעת פגישה עם עו"ד מקרקעין ברמת גן פנו אלינו בטלפון 03-6134430.