משרד עורכי דין דויד לייזר ושות' מתמחים בתיקים של הסדר חובות ומחיקת חובות. עורך הדין דויד לייזר בעל ניסיון רב בהגנה על בעלי עסקים ועל אנשים המצויים במצב של חובות כבדים וקשיים כלכליים. עורך הדין דויד לייזר הצליח לסייע בהצלחה לעשרות חייבים להקטין בצורה משמעותית את סכום החוב באמצעות מחיקת חובות. אם נקלעתם להסתבכות כלכלית ואתם זקוקים לעזרה משפטית, פנו לדויד לייזר עורך דין מחיקת חובות על מנת לקבל ייצוג בתיק.

עורך דין מחיקת חובות, קבלת הפטר

מחיקת חובות והליכי הסדר חובות

לא מעט אנשים נקלעים לקשיים כלכליים הנגרמים עקב אי הצלחה בניהול ובקיום עסק. אט אט הם צוברים חובות ההולכים ותופחים. למרות המאמצים הרבים שהם נוקטים הם נמצאים על סף פשיטת רגל וצריכים ליווי משפטי של עו"ד פשיטת רגל. עורך דין דויד לייזר מייצג חייבים מתוך אמונה כי מגיעה להם הזדמנות שנייה בחייהם. דרך הליך מחיקת חובות והגעה להסדר חוב בליווי עורך דין מחיקת חובות, החייב זוכה למתן הזדמנות נוספת. כך החייב מצליח לשקם את חייו ללא חובות כבדים.

עורך דין מחיקת חובות

מחיקת חובות בהליך חדש

כניסתן לתוקף של התקנות החדשות המאפשרת לחייבים לקבל צו הפטר ומחיקת חובות בהליך חדש. תקנות אלה מציבות תנאי ובדיקה מקיפה כי החייבים עומדים בתנאים מסוימים. עורך דין מחיקת חובות יכול לשלוח עבורכם את הבקשה לפתיחת ההליך ולייצג אתכם נאמנה בתיק זה. נוסף על כך, אם נפתח נגד החייב תיק בהוצאה לפועל וזאת בשל סכומי חוב שאין באפשרותו לפרוע, יש לפנות באופן מיידי לעורך דין הוצאה לפועל על מנת למנוע מצב של עיכולים לחשבונות הבנק וכדומה. עורך הדין דויד לייזר מתמחה בתיקי הוצאה לפועל, פשיטות רגל וייצוג חייבים. למשרדו של עורך דין דויד לייזר סיפורי הצלחה בתיקים אלה.

לקבלת ייעוץ מלאו את הטופס מטה

    [recaptcha class:rek-style]

    Scroll to Top