עורך דין לענייני משפחה מומלץ

עורך דין לענייני משפחה – המלצות והצלחות

עורכי דין לענייני משפחה מטפלים בנושאים הרגישים והיקרים ביותר ללב, ולעיתים גם לכיס. על כן, בוודאי תרצו לפנות על משרד עורכי דין בעל ניסיון רב שמאחורי שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. אבל איך תמצאו ותזהו משרד שכזה? איפה מקבלים על עורך דין לענייני משפחה המלצות? התשובות במאמר הבא.

המלצות ממעגלים קרובים

אם אתם מחפשים עורך דין לענייני משפחה מומלץ להתחיל עם המעגלים הקרובים. יכול להיות שאתם מכירים חבר, מכר, קולגה לעבודה או בן משפחה שנעזר באיש מקצוע לצורך טיפול בצוואה, ירושה, גירושין, הסכם ממון, בעיית אלימות במשפחה וכדומה. אם כן, פנו אל החבר ושאלו אותו לשביעות רצונו מהשירות שקיבל ובקשו ממנו למסור כמה שיותר פרטים.

למשל, בקשו ממנו שיספר לכם ככל שהוא מוכן לגלות על המקרה שלו, מה היו הקשיים והאתגרים, מה היו ההליכים, כמה זמן זה נמשך, מה היו העלויות וכן הלאה. בתוך כך, שימו דגש על עורך הדין ושאלו האם ומדוע הוא ממליץ עליו. למשל, האם ההמלצה באה בעקבות הצלחה יפה והשגת תוצאות משביעות רצון? או אולי החבר בכלל היה מרוצה מהעלויות הנמוכות של הטיפול בתיק? שאלו את החבר לגבי מידת הזמינות של עורך הדין, עד כמה הוא "בן אדם" ואפשר לדבר איתו, הוא מקשיב ונותן תשובות מלאות, עד כמה הוא רגיש ובאמת פועל במרץ למען הלקוח.

המלצות ממעגלים רחוקים יותר

ייתכן שאין לכם חבר או בן משפחה שיכול לספק עבור עורך דין גירושין המלצות (או בתחומים אחרים של דיני משפחה), ויכול להיות שההמלצות שקיבלתם אל שכנעו אתכם. במקרים אלו אפשר להיכנס אל אתרי האינטרנט של משרדי עורכי דין. גם כאן ישנן לפעמים המלצות אך מכיוון שבמסגרת החיסיון בין הפרקליט ללקוח לא ניתן לפרסם פרטים מזהים, הרי שההמלצות יהיו בעילום שם וקשה לסמוך ולדעת שיש מאחוריהן אנשים אמיתיים. בנוסף, ברור שמשרד עורכי הדין לא יפרסם באתר שלו חוות דעת של לקוחות לא מרוצים.

לכן, כדאי קודם כל להיעזר באתר כדי להבין לאן נושבות הרוחות: מהו הניסיון והוותק של עורכי הדין במשרד, באילו תחומים הם מתמחים ספציפית, האם הגישה היא יותר לוחמנית או יותר רכה, האם מדובר במשרד ענק, בינוני או קטן, וכן הלאה. מעבר לכך, יש אתרים המפרסמים הצלחות שלהם בתיקים, שאת הרלוונטיות שבהן כדאי לקרוא ולהתרשם.

כך למשל, אם מעניין אתכם תחום הסדרי הראייה, תוכלו לקרוא באתר שלנו איך משרדנו הצליח להשיג הסדרי ראייה לאב אחרי שנמנע ממנו לראות את ביתו הקטינה מיום לידתה. מדובר בגבר חרדי שאשתו עזה אותו ואת ביתם בחודש השמיני, כאשר האב האברך משתכר מאות שקלים בחודש ואילו האם אלפי שקלים. על דעת עצמה החליטה האם לשלול מהאב מגע עם ביתו הקטינה, ומאידך לחייב אותו בהוצאות אחזקת בית ומזונות לבת.

משרדנו ייצג את האב בבית הדין הרבני. עורך הדין לייזר הראה כי האם נוהגת בחוסר תום לב ומשתמשת לרעה בהליכים, בכך שאינה מאפשרת הסדרי ראייה לאב ואינה רואה את טובת ביתה הקטינה. בית הדין השתכנע בצדקת הטיעונים וקבע כי עד קבלת תסקיר מטעם עובדת סוציאלית תשמור האם על משמורת זמנית. ומכאן והלאה האב יראה את ביתו פעם בשבוע מבלי שהאם תימנע זאת.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין לענייני משפחה הנכם מוזמנים לפנות אל משרד עורכי הדין דויד לייזר ושות' בטלפונים 03-6134430 ו- 03-6133656.

 

 

Scroll to Top