סיוע לחייב בהליכי הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל

איש לא רוצה להגיע למצב של צבירת חובות, פשיטת רגל ולהיקלע להליכים של הוצאה לפועל, אך לעתים בלית ברירה, גם מי שניחן ביכולת לנהל נכון את ענייניו הכלכליים, מגיע למצב הלא נעים בו הוא מקבל כתב אזהרה מלשכת ההוצאה לפועל המחייבת אותו לשלם את חובותיו במהלך 20 ימים הנקובים באזהרה. במצב זה רבים חשים אובדי עצות ומתקשים לפרוע את חובותיהם במשך תקופה כה קצרה.

לא רבים מכירים את חוקי ודרכי ההתנהלות של ההוצאה לפועל, לכן סיוע של עורך דין מקצועי, העוסק בתחום ההוצאה לפועל ובסיוע לחייב בהליכים אלו, הכרחי ביותר ועוזר להתמודד עם הקושי הכלכלי והנפשי הכרוכים בתהליך. משרד עו"ד דויד לייזר עוסק בהליכי ההוצאה לפועל ומצטיין בסיוע לחייב.

סיוע לחייב בהליכי הוצאה לפועל

ההתמודדות עם הליך הוצאה לפועל

חשוב לדעת כי ישנן דרכים רבות להתמודד עם החובות ולנהל הליכים מול לשכת ההוצאה לפועל. בחירה נבונה בדרך ההתנהלות הנכונה ביותר תאפשר לצאת מהמצב במינימום נזק. עורך דין דויד לייזר חוקר את הסוגיה לעומק ומכווין אתכם לעבר הדרך הנכונה ביותר להתמודדות: ייתכן כי מומלץ להגיע להסדר ישירות מול הזוכה או, לחליפין, אפשרי שמומלץ לבחור בהליכי פשיטת רגל, ולצד זאת, אפשר שהדבר הנכון לעשות הוא להתמודד מול החובות בלשכת ההוצאה לפועל.

זכרו, קבלת אזהרה מטעם לשכת ההוצאה לפעול – זה לא סוף העולם, וניתן לנקוט בסדרת פעולות שיאפשרו להתמודד עם החוב (כמובן, בהמלצתו והנחייתו של עורך דין מקצועי). בחלק מהמקרים יכול החייב להגיש צו תשלומים שיאפשר לו לשלם את סכום החוב בהדרגה במספר תשלומים. במקרים בהם אין באפשרות החייב לשלם את סכום החוב המציין באזהרה, ימליץ עורך הדין להתייצב בלשכת ההוצאה לפועל תוך 21 יום ממועד ההצהרה במטרה להגיש בקשה לחקירת יכולת. ישנם מצבים בהם טוען החייב כי סכום החוב שולם זה מכבר לזוכה. במצב זה יש על החייב להגיש טענת פרעתי שתאפשר ללשכת ההוצאה לפועל לבדוק את הנושא ולעכבר את ביצוע פס"ד עד למתן החלטתו. במידה ולחייב ישנו מספר תיקי הוצאה לפעול שנפתחו נגדו, עורך דין דויד לייזר יוכל לסייע בתהליך איחוד תיקי החייב ובכך להקל עליו בהתמודדות עם חובותיו ולחסוך ממנו סרבול תהליכים והתייצבות אינסופית בלשכות ההוצאה לפועל השונות.

כפי שניתן לראות ניתן לנקוט במגוון פעולות מרגע קבלת האזהרה ועד למועד תשלום החוב. על כן מומלץ לפנות במהרה לעורך דין דויד לייזר לקבלת ייעוץ והכוונה בנוגע לדרך ההתמודדות הנכונה והנבונה ביותר.

עורך דין דויד לייזר מעניק סיוע לחייב בהליכי הוצאה לפועל ועוזר לעבור את התהליך בשלום ובמינימום מתח נפשי. לפרטים וייעוץ חייגו – 054-4657432 | 03-6134430

Scroll to Top