משרד עורכי דין גירושין

משרד עורכי דין גירושין

משרד עורכי דין גירושים – מה חשוב לבדוק?

למי שמחפש משרד עורכי דין גירושים חשוב לדעת שבישראל פועלים מאות אם לא אלפי משרדים המציעים את שירותיהם בתחום. מתוכם, כדאי לבחור כמובן במשרד רציני, מקצועי ואיכותי – אבל איך יודעים שבאמת הגעתם למקום כזה? במאמר הבא נסביר זאת.

לבדוק את מומחיות המשרד

משרד עורכי דין גירושין אינו חייב לעסוק אך ורק בהליכי גירושין. קודם כל, עורכי הדין שלו בוודאי יעסקו בכל הקשור לדיני משפחה – צוואות, ירושות, הסכמי ממון וכן הלאה. שנית, כל העניין במשרד בו עובדים מספר עורכי דין הוא מתן שירותים במספר תחומים, ולעיתים הדבר עשוי להועיל גם ללקוח המחפש מענה לנושא הגירושין.

בראש ובראשונה, חשוב כמובן לוודא שעורך הדין המטפל בכם הוא בעל ניסיון רב ומומחיות ספציפית בכל הקשור לגירושין, ומאחורי טיפול בתיקים רבים בתחום. יחד עם זאת, התחומים הנוספים שבהם עוסק המשרד עשויים להתגלות כמועילים בהמשך הדרך. למשל, אם ישנה מומחיות בדיני מקרקעין הדבר עשוי להועיל כאשר מגיעים לסוגיית חלוקת הרכוש ופירוק שיתוף בדירה, וכמובן אם יש נכסים לא ניידים נוספים. בנוסף, אם קיימת מומחיות בהוצאה לפועל ובפשיטות רגל, לעיתים הדבר יכול לעזור כאשר בן הזוג נקלע למשבר כלכלי, או לפחות מצהיר על משבר כלכלי, ויש לערב גופים שונים על מנת להגיע להסדרים ו/או להביא את הכסף.

האם הגודל קובע?

בתחום הגירושין, גודל המשרד יכול לקבוע. אם ניקח למשל משרדים גדולים נראה שיש להם מוניטין רב יחסית, ומן הסתם הדבר מעיד על הצלחות ושביעות רצון של לקוחות. יחד עם זאת, מה שקרה לאורך השנים הוא שעורכי הדין המצוינים שהקימו את המשרד בימיו הראשונים, פרשו או עברו לעמדות ניהול גבוהות ולמעשה אינם מטפלים פרטנית בתיקים אלא משגיחים מלמעלה. המשמעות היא, שמי שיטפל הלכה למעשה בתיקים במשרד עורכי דין גירושין כזה יכול להיות עורך דין זוטר או אף מתחיל, תחת הכסות והמוניטין של משרד גדול. יתרה מכך, לעיתים קרובות גם העלויות גבוהות יותר ומשקפות את השם הטוב של המשרד, שמן הסתם גם השקיע רבות בפרסום.

לכן, אם אתם מחליטים לפנות אל משרד עורכי דין גירושים גדול, לכל הפחות ודאו מי מטפל בתיק שלכם. כמו כן, חשוב לוודא שיש לכם קו ישיר אל עורך הדין המומחה, ולא שתצטרכו לעבור דרך מזכירות, לחכות על הקו, להתחנן למענה וכדומה – כפי שקורה לא פעם. מצד שני,  במשרד עורכי דין קטן המתמחה בתחום, סביר הרבה יותר להניח שתקבלו את המענה מעורכי דין המהווים את ליבת המשרד. בנוסף, תוכלו להיות בטוחים שהמענה יהיה הרבה יותר זמין, ההיכרות יותר קרובה ואישית, ולא תהיו "עוד לקוח" מתו שורה ארוכה של אנשים.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ הנכם מוזמנים לפנות אל משרד עורכי הדין דויד לייזר ושות' בטלפונים 03-6134430 ו- 03-6133656.