עורך דין גירושין, איתך לאורך כל הדרך

דויד לייזר, עורך דין גירושין מקצועי בעל ניסיון עשיר בתחום דיני גירושין, עומד בראש משרד עו"ד דויד לייזר ושות' ובו צוות מקצועי וקשוב המעניק לקהל הרחב שירות אמין בהתאם לצרכי הלקוח ומצבו.

התמודדות עם גירושין 

דיני משפחה, משמורת, עורך דין גירושיןהחלטתם להתגרש? בעשורים האחרונים גירושין הפכו לתופעה שכיחה. מדי שנה מתגרשים בישראל מעל 10,000 זוגות. לא קל לעבור את תהליך הגירושין וזוהי תקופה טעונה רגשית וכרוכה במתח נפשי רב. מה שמקשה על בני הזוג עוד יותר, זאת אי הוודאות, שבה הם שרויים בשל חוסר היכרות עם השלבים שעליהם לעבור לאורך הליך גירושין. בכדי למנוע הליך גירושין מסורבל ומייגע, ובייחוד אם מדובר בזוג עם ילדים משותפים, כדאי להתייעץ עם עורך דין גירושין מוסמך ומקצועי שיוכל להכווין אתכם, להנחותם, להעניק לכם ליווי אישי צמוד לאורך התהליך, וכמובן למזער את הפגיעה בילדים הכרוכה בהליך הגירושין.


מה תקבלו אצל עו"ד דויד לייזר

  • יעוץ משפטי מקצועי ואמין
  • ייצוג משפטי מקיף
  • בניית אסטרטגיה מנצחת
  • תמיכה וליווי לאורך התהליך
  • טיפול בגובה דמי המזונות
  • ייצוג בבית דין רבני או אזרחי
  • חלוקת רכוש הוגנת
  • עריכת הסכם גירושים אשר תואם את המציאות
  • יעוץ והכוונה בנושא משמורת והסדרי ראיה

לעבור הליך גירושין בשלום

עורך דין גירושין - דויד לייזרעורכי הדין במשרד דויד לייזר ושות' ניחנים בזריזות לשון ומחשבה לצד בקיאות מעמיקה בדיני משפחה וגירושין בפרט, המאפשרים לנו לנהל ביעילות את הליכי הגירושין בפני בתי הדין הרבניים, המוסמכים לדון בענייני נישואין וגירושין. אנו מאמינים כי אמצעות כלים נכונים ניתן לפתור כל סכסוך ולהגיע להבנות: דויד לייזר ושות' מצטיינים בניהול מו"מ וגיבוש הסדרים מוסכמים בדגש על משמרות ילדים, מזונות, וגיבוש הסדרי ראיה.


משרד עו"ד דויד לייזר ושות' יסייע לכם לעבור את תקופת הגירושין הלא פשוטה בשלום למען השקט הנפשי שלכם לאורך התהליך ולמען עתידכם ועתיד ילדיכם לאחר השלמתו.

אצלנו תמצאו עורך דין גירושין מקצועי, אמין ובעל ניסיון רחב בתחום הגירושין, פנו אלינו עוד היום ואנו בדויד לייזר ושות' נשמור על זכויותיך ונלווה אותך כל הדרך להצלחה. לתיאום ייעוץ משפטי חייגו : 03-6134430 | 054-4657432 או צור קשר

 

בכל שנה אנחנו עדים ליותר ויותר זוגות שמחליטים להתגרש, אם בעבר גירושין היה נחשב כטאבו, כיום אנחנו רואים שאחד משלוש זוגות מתגרש, והצפי לא בכיוון הנכון.

להלן כמה סיבות שבגללן כדאי לכם לעבור עם עו"ד גירושין מקצועי:

הוא חוסך לכם הרבה זמן ואנרגיות מיותרות.

הרבה אנשים שמבזבזים זמן ולא שוכרים עורך דין מומלץ יכולים למצוא את עצמם בלוט בערפל בכל מה שקשור לתהליך הגירושין שלהם, המטרה של העורך דין הוא להוציא לכם את כל הזכויות שמגיעות לכם ע"פ החוק ולמנוע מכם הרבה מאוד עוגמת נפש.

כאשר אתם שוכרים עורך דין גירושין אתם קודם כל דואגים לכיס שלכם, ולכמות האנרגיות שאתם חוסכים לעצמכם, לכן החשיבה המוטעית של אנשים רבים אשר בהתחלה מנסים להסתדר ללא עו"ד היא טעות שורשית.

הסיכויים שלכם בבחירת העו"ד הנכון הם הרבה יותר גבוהים.

תמיד עדיף לעבוד עם עורך דין שמתמקד בנישה אחת, לדוגמה, עורך דין  מקרקעין ידע לתת לכם שירות הרבה יותר טוב מאשר עו"ד שמקרקעין זה רק חלק קטן מהמשרד שלו, תמיד ההתמקדות וההתמחות תוביל אותנו אל תוצאות טובות יותר.

אתם מודעים הרבה יותר לזכויות שלכם.

כאשר אתם שוכרים עורך דין גירושין אתם יותר מודעים לזכויות שלכם, כיום יש כל כך הרבה זוגות שמתגרשים ולא יודעים דבר וחצי דבר על החוק בישראל בכל הקשור לדיני גירושין, ורק כאשר הם מגיעים לקבל שירות של עורך דין גירושין מקצועי פתאום הם מתחילים להבין הכל.

אל תצטרף אל הסטטיסטיקה של אלו שהתגרשו בלי לדעת את הזכויות שלהם, עוד היום צור קשר עם המשרד של דוד לייזר אשר נחשב בעיני רבים כמשרד המקצועי ביותר בכל הקשור אל דיני גירושין בישראל.

הצוות שלנו נבחר בפינצטה על מנת לאפשר לך לקבל את שירות עריכת הדין הטוב ביותר בישראל.

 

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה עם עו"ד גירושין דווד לייזר תוכלו ליצור כבר עכשיו קשר.

השאירו הודעה בטופס יצירת הקשר או התקשרו כעת ותוכלו לתאם פגישת היכרות עם דוד כבר בימים הקרובים.

 

 

 

 

Scroll to Top