מחיקת חובות לבנקים - עורך דין ונוטריון דויד לייזר

מחיקת חובות לבנקים

כל אדם המחזיק בחשבון בנק אחד או יותר, מנהל את חשבונותיו ואת כספיו באמצעות הבנק אשר בו מתנהל חשבונו. ההכנסות שלנו מופקדות ישירות לחשבונות הבנק. מתוך חשבונות אלה אנו מנהלים את ההוצאות שלנו. כאשר סך ההוצאות עולה על סכום ההכנסות שאנו מכניסים, אנחנו נכנסים למצב של חריגה. חריגה בחשבון הבנק עולה לנו בריבית גבוהה, כך שבפועל יוצא שאנו חייבים כל הזמן יותר. מחיקת חובות לבנקים הוא עניין רציני ומקצועי המצריך ייעוץ משפטי של עורך דין.

 

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

מחיקת חובות לבנקים ולנושים נוספים

בין אם החייב הנו שכיר ובין אם הוא עצמאי, הוא מחויב כל העת בתשלום מסים למדינה כגון: מס הכנסה, ביטוח לאומי וכדומה. נוסף על כך יש לו את התשלומים הקבועים עבור הוצאותיו הבסיסיות ביותר על חשמל, מים, מזון וכיוצא באלה. כאשר הוא נקלע למצב של חובות, הנטייה הטבעית היא לגשת לבנק בו מתנהל חשבונו ולקחת הלוואה. לעתים אותו חייב לוקח יותר מהלוואה אחת. החזר ההלוואות גורר עמו ריביות ושוב יוצא כי החייב משלם עוד ועוד. קנסות על פיגורים בתשלומי המסים, ריבית גבוהה על חריגה בחשבון הבנק, ריביות על הלוואות וכו'. עורך דין מחיקת חובות מטפל במצבי קיצון בהם החייב אינו מסוגל לפרוע את חובותיו. באמצעותו ניתן להגיע להסדר מחיקת חובות לבנקים.

פשיטות רגל והוצאה לפועל

כאשר החובות תופחים והנושים דורשים את שלהם, אנו מתמודדים עם מכתבי תביעה ומכתבים מהוצאה לפועל. לאט לאט החייב מרגיש שהעולם הולך וסוגר עליו והוא אינו רואה דרך מוצא מהסתבכותו הכלכלית. חשוב לדעת כי ניתן למצוא פתרון ושניתן להתחיל בחיים חדשים ללא חובות. בעזרתו של עורך דין פשיטות רגל מנוסה ומקצועי, ניתן להגיש בקשה לפשיטת רגל ולהתחיל תהליך של מחיקת חובות לבנקים ולנושים נוספים. מערכת המשפט נוטה ללכת לקראת חייבים אשר שיתפו פעולה עמה והוכיחו את יושרם ואת אמינותם. ניתן להגיע להסדר עם נושיו של חייב אשר ירד מכל נכסיו וניסה בכל כוחו להחזיר את חובותיו. 

נקלעתם לחובות ואתם זקוקים לייצוג של עורך דין?
צרו עמנו קשר: 03-6134430