חלוקת רכוש בגירושין

מה חשוב לדעת על דמי מזונות ? עו"ד גירושין דויד לייזר

מה חשוב לדעת על דמי מזונות

מזונות הוא השם הכללי אשר ניתן לכלל התשלומים אשר עוברים בין בני המשפחה לאחר פרידה או גירושין של בני הזוג. במסגרת תשלום מזונות חייבים בת או בן הזוג שאינם בעלי המשמורת העיקריים להשתתף ולשאת בהוצאות של כלכלת הילדים אשר נמצאים במשמורת אצל בת או בן הזוג האחרים, ובמקרים מסוימים נושא גם בהוצאות הכלכלה של בת או בן הזוג האחרים עצמם כמו במקרה של מזונות אישה.

 פסק דין מנחה בעניין פושט רגל שקיבל פטור חוב מזונות על סך 240 אלף

חובת תשלום דמי מזונות

החובה של תשלום דמי המזונות מתרחשת בדרך כלל לאחר פרידה של בני הזוג או גירושין בעקבות גירושין, וגם במקרים בהם יש הורות משותפת ללא נישואים.

רוצים לקבל מידע על גירושין? פנו עכשיו לעורך דין גירושין  דויד לייזר 054-4657432

כאשר דנים בתיקי גירושין נושא המזונות, תשלום מזונות, מזונות אישה ומזונות ילדים הם עיקר המחלוקות בין בני הזוג. לתשלום מזונות יש השפעה על המשך חייהם של כל אחד מבני הזוג ועל עתידו הכלכלי.

כל מה חשוב לדעת על דמי מזונות - עורך דין ונוטריון דויד לייזר

 

מזונות כחלק מהסכם גירושין

כאשר בני הזוג מגיעים להסכמה בנושא תשלום מזונות מסדירים כחלק מהסכם גירושין את הסכום שישולם בגין מזונות ילדים באופן קבוע מדי חודש עד הגיעם של הקטינים לגיל 18. מרגע המעבר לגיל 18 ועד לסיום שירות צבאי או שירות לאומי, ישולם שליש מסכום מזונות הילדים שנקבעו.

קביעת סכום דמי המזונות שישולמו, האם ישולמו מזונות אישה, הסדרת משמורת ועוד נושאים חשובים בתחום הגירושין ודיני משפחה ישנה חשיבות רבה לכל החלטה שתעשו וכל צעד ישפיע על גורלכם והמשך דרככם. חשוב מאוד לקבל יעוץ מקצועי וליווי של עו"ד גירושין מקצועי ומנוסה שיסייע לכם להגיע להסדר הגון וטוב לכל הנוגעים בדבר.

 

פתחתם תיק גירושין? מנהלים דיון על גובה דמי מזונות? אתם זקוקים לעורך דין גירושין מקצועי. פנו עכשיו לעורך דין גירושין דויד לייזר 054-4657432

Google+