ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה מסחרית

בתוך תחומי המשפט השונים אנו רואים מקרים בהם ישנה התדיינות בין גורמים מסחריים שונים. ליטיגציה מסחרית היא תחום בתוך המשפט המסחרי. ליטיגציה עצמה היא התדיינות בבית המשפט המבוצעת על ידי עורך דין ליטיגציה. ליטיגציה מסחרית כוללת בתוכה את הטיפול, ניהול התיק וייצוג הלקוח בכל סכסוך הקשור לעולם המסחרי. לרוב נראה חברות גדולות המצויות במצב של סכסוך ביניהן המתקשות להגיע להסכמה.

עורך דין מקרקעין דויד לייזר

עורך דין ליטיגציה מסחרית

עורך דין ליטיגציה הוא עו"ד ליטיגטור המכיר את החוק על בוריו. נדרשות ממנו יכולות ייצוגיות וכישורים פדגוגיים יוצאי דופן. תפקידו של עו"ד ליטיגציה הוא לשכנע את בית המשפט כי התיק אותו הוא מנהל ומייצג בפני בית המשפט הנו הנכון והצודק. עליו להיות ניחן באינטליגנציה חדה מאוד ולהתמודד בצורה מתוחכמת עם טיעונים שעולים תוך כדי משפט. התהליך המשפטי הנו מפתיע ולעתים אינו צפוי. עורך דין ליטיגציה טוב ומיומן צריך להיות בעל יכולת לטעון, להשיב ולנהל דיון שיסיט את תשומת לב השופטים לטובת לקוחותיו ולבסוף גם לפסוק לטובתם. עורך דין ליטיגציה מסחרית מבצע את כל אלה בתחום המשפט המסחרי ומייצג לקוחות בסוגיות מסחריות מורכבות ומסובכות.

סכסוכים מסחריים בין עסקים

כדאי ואף רצוי מאוד לנסות להגיע לפשרה ולהסכמה בין הצדדים בטרם הגעה לערכאות משפטיות. ישנם לא מעט ערכי דין שהם גם מגשרים בעניין מסחרי, היכולים לסייע לשני הצדדים להגיע לפשרה היכולה להתקבל בהסכמה על ידי מי מהצדדים בסכסוך. אך אם וכאשר תמו כל הניסיונות והיכולות להגיע לפשרה בסוגיה מסוימת, יש לבחור במשרד עורכי דין המתמחה בליטיגציה מסחרית אשר יוכל לייצג אתכם נאמנה. משרד עורכי דין דויד לייזר ושות' נותנים שירות זה. עורך דין דויד לייזר הנו עורך דין ליטיגציה ובעל ניסיון של יותר מ-15 שנה כטוען, מייצג ומופיע בבתי המשפט. ניתן לקרוא על לא מעט סיפורי הצלחה בתיקים אותם ניהל עו"ד דויד לייזר. ליטיגציה מסחרית הנה התדיינות בתיקי אזרחיים המכילים מרכיבים מסחריים כגון: הסכמים בתחום המסחרי, חוזים, תאגידים, קניין ונדל"ן, חובות כספיים וכיוצ"ב. לעורך דין מן השורה יהיה קשה להתדיין בתיקים מסוג זה ללא הבנה בעסקים כל כן יש לבחור עורך דין מייצג בעל אוריינטציה מסחרית.