צוואות

זקוקים למשרד עו"ד בעל ידע רב בענייני צוואות

רובנו חשים חוסר נוחות מסוימת כששומעים את המילה צוואות ומרגישים חלחלה כשחושבים על עריכתה. זוהי רתיעה טבעית – הרי כולנו מעדיפים להימנע מהמחשבה שלא נחיה לנצח. עם זאת, מומלץ לא לדחות את עריכת הצוואה, מאחר ומדובר במסמך חיוני והכרחי ביותר.

צוואות הן מסמך משפטי שמהווה הצהרה כתובה המסדירה את חלוקת רכושו של האדם לאחר פטירתו. הצוואה יכולה לכלול הוראות מפורטות על ביצוע החלוקה של הרכוש וניתן שתכלול קווים מנחים כלליים בלבד לחלוקה – בהתאם לרצונו של המוריש.

עריכת צוואות , הוצאת צו ירושה

משרד עורכי דין לייזר דויד ושות' עוסקים בעריכת צוואות, ביצוע והעברת ירושות, וניהול תיקי צוואות מורכבים. צוות עורכי דין מנוסה ומקצועי מעניק שירותי הכנה ועריכה של צוואות, מנחה ומלווה אתכם בתהליך ומסייע להימנע מטעויות נפוצות בעת כתיבת הצוואה – כל אלו תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת.

קיימים מספר סוגים של צוואות: צוואה בכתב יד, צוואה בעדים, צוואה בפני רשות, צוואות בע"פ או צוואות "שכיב מרע". במשרדנו נספק הסבר מפורט על סוגי הצוואות השונות, נעמוד על ההבדלים ביניהם ונייעץ לכם בבחירה בסוג המתאים לכם ביותר.

 צוואות, עורך דין ונטוריון דויד לייזר

מדוע חשוב לערוך צוואה?

במצב של היעדר צוואה, חוק הירושה נכנס לתוקף וקובע את חלוקת הרכוש לבני משפחתו של המנוח על פי הקדימות של הקרבה המשפחתית. חלוקה זו אינה מתאימה לכולם ועשויה לבוא בסתירה לרצונו המקורי של המנוח, לפגוע ביורשיו ולגרום למחלוקות ומריבות בין היורשים.

קיומה של צוואה תקפה מבחינה משפטית פוטרת מצבים אלו ומגדירה את החלוקה של הרכוש כפי שקבע המוריש במסגרת הצוואה. במצבים מסוימים עריכת הצוואה חשובה במיוחד: במקרה של ידועים בציבור, במידה ויש עניין להוריש חלקי רכוש ספציפיים לקרובים מסוימים, במצבים של בני זוג גרושים ומשפחות חד הוריות, זוגות חשוכי ילדים, זוגות בהם לכל אחד מבני הזוג יש ילדים מנישואים קודמים. tag heuer aquaracer replica

עו"ד דויד לייזר ושות' ממליצים לערוך את  הצוואות על מנת להבטיח שהעדפותיכם בדבר חלוקת הרכוש תמלאנה כלשונן ובכדי למנוע מראש מחלוקות ומריבות בין הירושים.

נשמח לתאם אתכם פגישה במשרדנו על מנת להבטיח עבורכם את הטיפול המשפטי הראוי ביותר! דויד לייזר ושות'  054-4657432 | 03-6134430 – צור קשר

Google+

Scroll to Top