עו"ד דויד לייזר – עורך דין העוסק בעיזבון, צוואות וירושות

עורך דין דויד לייזר הינו עורך דין עצמאי העוסק בדיני משפחה – תחום המאגד בתוכו בין היתר בטיפול בענייני עיזבון, צוואות וירושות. דויד לייזר עומד בראש משרד עו"ד דויד לייזר ושות' המעניק טיפול מקצועי ושירות משפטי מקיף בנושא צוואות וירושות.

תחום צוואות וירושות תחום סבוך – משרד עו"ד דויד לייזר ושות' מחזיקים בידע המקצועי הנדרש ובעלי ניסיון עשיר בניהול תיקים בתחום עיזבון, צוואות וירושות. אנו מספקים מענה לכל שאלה בתחום וזמינים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר במטרה להשלים את שלבי חלוקת העיזבון במהירות האפשרית ותוך מניעת חוסר הנעימות האפשרית הכרוכה בו בשל סכסוכים בין יורשים או נסיבות אחרות.

חלוקת עיזבון בכפוף לצוואה

עיזבון, כלומר, סך הרכוש של המנוח מחולק בין היורשים בהתאם לכתוב בצוואה, דהיינו, בהתאם לרצונו של המוריש. הצוואה הינה מסמך בעל תוקף משפטי המסדיר את חלוקת הרכוש של המנוח, ולכן קיומה של צוואה מונעת בירורים מיותרים וחוסכת את הסחבת הכרוכה בחלוקת רכוש במצב של היעדרה. ישנם מספר כללים לכתיבת צוואה אשר הופכים אותה לתקפה וכן, ישנם מספר סוגי צוואות. עורך דין לייזר מעניק סיוע בעריכת צוואה בעלת תוקף משפטי למעוניינים בכך.

חלוקת עיזבון על פי צו ירושה

במקרים של היעדר צוואה נכנס לתוקף צו ירושה הקובע את האופן שעל העיזבון להתחלק בין היורשים של המנוח. החוק הישראלי קובע דרגות שלל זכאות לירושה בכפוף למידת קרבתו של היורש למוריש, עם זאת, פעמים רבות מתעוררות מחלוקות בין היורשים השונים – בעיקר כאשר מדובר בבני זוג גרושים, ילדים מנישואין ראשונים ושניים, או במקרים של ידועים בציבור. עורך דין דויד לייזר יעמוד לשירותכם ויוביל את המהלכים המשפטיים הנדרשים במטרה להשלים את חלוקת הרכוש במהירות האפשרית ותוך מחויבות להליך צודק ומקצועי. משרד עו"ד דויד לייזר ושות' דואג שהזכות שלכם לירושה תבוא לידי מימוש ותקבלו את המגיע לכם בחוק.

צוואות וירושות עם עורך דין ונטוריון דויד לייזר

עורך דין דויד לייזר מעניק ללקוחותיו שירות דיסקרטי ומלווה אתכם במקצועיות לאורכו של התהליך המשפטי

מעוניינים לקבל פרטים נוספים או להתייעץ בנושא צוואות וירושות? חייגו 03-6134430 | 054-4657432

 Google+

Scroll to Top