פסק דין הצהרתי במקרקעין

פסק דין הצהרתי הוא למעשה מהלך משפטי חריג ומיוחד במינו. ההליך הזה בא לציין שלמישהו ישנה זכות משפטית וחוקית על משהו והיא נקבעת אך ורק על-ידי בית המשפט. פסק דין הצהרתי במקרקעין, כשמו כן הוא, עוסק בבקשה להיות בעל זכות על נכס מקרקעין. במקרה כזה יבקש אדם מסוים מבית המשפט להיות בעל הנכס במקום מישהו אחר. נשמע מוזר? פסק דין הצהרתי במקרקעין, ולמעשה בכל תחום אחר, זהו אכן צעד חריג ומעט משונה. יחד עם זאת, ישנן פעמים בהן הוא מתבקש והכרחי ובית המשפט יבחר לאשר אותו על אף המוזרות שבצעד.

מהו פסק דין הצהרתי במקרקעין ?

פסק דין הצהרתי נועד למעשה להצהיר על קיומה של זכות מסוימת. התובע של פסק דין מסוג זה יפנה לבית המשפט בבקשה שזה יקבע שהוא בעל הנכס הבלעדי ולא אף אחד אחר. בית המשפט אינו חייב לאשר זאת אך במידה והוא אכן עושה זאת אזי התובע מוגן מכל בקשה של הנושים של בעל הכנס הקודם. כיוון שמדובר בבקשה חריגה ויוצאת דופן מומלץ להצטייד בעו"ד מומחה של דיני מקרקעין בעל ניסיון בתחום זה. עו"ד ונוטריון דויד לייזר, מומחה במקרקעין, יסייע לכם בהגשת הבקשה הזו תוך ליווי צמוד לאורך הדרך.

פסק דין הצהרתי במקרקעין

איך מגישים בקשה לקבלת פסק דין הצהרתי במקרקעין ?

בקשה לפסק דין הצהרתי בתחום חייבת להיות מוגשת לבית המשפט ולכלול סיבות הגיוניות על מנת לקבל את האישור. עו"ד דויד לייזר, נוטריון מומחה במקרקעין, ילווה אתכם לכל אורך התהליך הסבוך הזה על מנת שלא תעברו אותו לבד. יש להצטייד בכל המסמכים הרלוונטיים ולהשיג את כל ההוכחות שברשותכם על מנת להוכיח שעליכם להיות בעלים של נכס מסוים, במקום מישהו אחר. לא מדובר בבקשה פשוטה או בבקשה שמגישים בכל יום ולכן, על מנת להגדיל את סיכויי הצלחתה, מומלץ להצטייד בשירותי עורך דין מיומן ומקצועי לטובת העניין.

עו"ד להגשת פסק דין הצהרתי במקרקעין

כפי שוודאי הבנתם, בקשה זו היא בקשה חריגה וחשוב ביותר להגיש אותה באמצעות עו"ד מנוסה בתחום. עו"ד ונוטריון דויד לייזר הינו בעל מומחיות גדולה בתחום המקרקעין , בקיא בכל הנהלים של פסק דין הצהרתי ויוכל לסייע לכם להגדיל את סיכויי הצלחת הבקשה.