עו ד לענייני משפחה ברמת גן

עו ד לענייני משפחה ברמת גן

דברים שחשוב לדעת על עורך דין משפחה ברמת גן

מחפשים עורך דין משפחה ברמת גן? אם כן, לפני שאתם פונים משרד כזה או אחר כדאי שתדעו כמה דברים על עורך הדין ופועלו, ועל מה שצריך לברר לפני שמתחילים את התהליך איתו.

תחום המחייב רגישות ובגרות

עולם המשפט נחלק לתחומים רבים כגו מקרקעין, פלילים, מסחרי, נזיקין וכן הלאה. תחום דיני המשפחה הוא ענף בפני עצמו ויש לו מאפיינים ייחודיים. בראש ובראשונה, מדובר בתחום שבאמת עוסק ביקר לנו מכל – קשרי המשפחה שלנו – ההורים, האחים, הילדים וכן הלאה. יחד עם זאת, כאשר מגיעים אל עורכי דין לענייני משפחה ברמת גן הדבר מרמז על כך שישנן סוגיות שנמצאות במחלוקת ולא ניתן לפתור לבד, או שישנן סוגיות משפטיות העלולות לעורר ויכוחים בהמשך.

לכן, עו ד לענייני משפחה ברמת גן צריך להיות לא רק אדם מקצועי, המתמחה ספציפית בעולם המורכב של דיני משפחה, אלא גם אדם רגיש, בשל ובוגר. הוא חייב להבין כי הצעדים וההליכים שיינקטו בהמשך עשויים להשפיע לטובה או לשלילה על קשרים משפחתיים שנבנו לאורך השנים, ושהם הדבר היקר ביותר בחיים. לכן, ככל שהדבר אפשרי עו"ד לענייני משפחה ברמת גן ישאף לשמור על הקשרים האלו, בעודו מעודד את הלקוח לפעול בכיוונים חיוביים של הידברות ושיקול דעת, אף הרוחות סוערות. זאת, להבדיל מצעדים המבוססים על רגש וכעס, לחץ ונקמה, אשר בסופו של דבר עלולים לזרוע הרס במשפחה לטווח ארוך.

אמנם, במידת הצורך יודע עורך דין לענייני משפחה ברמת גן גם "להסיר את הכפפות" ולפעול בנחישות להשגת הזכויות ולשמירה על האינטרסים של הלקוח. אבל לכל אורך הדרך עומדת לנגד עיניו התמונה הכוללת, והידיעה שהלקוח בוודאי ירצה לשמור בעתיד על קשרים משפחתיים כה חיוניים.

תחום המחייב בקיאות

עורך דין משפחה ברמת גן גם חייב להיות בקיא ביותר בכל הקשור לתחום עיסוקו, לרבות חוקים, פסיקות, תקנות, תקדימים, צווים, הליכים ערכאות, בקשות, תביעות וייצוג הלקוח מול הצד השני ומול הערכאות הרלוונטיות. זאת אומרת שנדרשת התמחות ספציפית בתחום, וכמובן שככל שיש יותר ניסיון כך היכולות משתפשפות והפתרונות יותר יעילים, מדויקים ומושכלים.

יתר על כן, תחום דיני המשפחה עוסק בקשת רחבה של נושאים. למשל עורך דין גירושין ברמת גן, עורכי דין המטפלים בעריכה של צוואות, בהגשת בקשות לרשם הירושות, ובטיפול והגשת התנגדויות לצווים של הרשם. כמו כן, יש עורכי דין המטפלים בתביעות אבהות, עורכים הסכמי ממון, עוסקים בענייני מעמד אישי ואפוטרופסות, ועוד. לכן, חשוב לוודא כי עורך הדין באמת בקיא ומנוסה בתחום המסוים אשר בו אתם זקוקים לעזרה.

למען הדוגמא, לעיתים יש צורך להציג צו מבית המשפט לענייני משפחה הנוגע לאבהותו של האב לילדו, למשל אם צריך לבסס אזרחות ישראלית של ילד וכאשר האם אינה אזרחית ישראל. עורך דין משפחה ברמת גן הבקיא בנושא יכול לסייע בכל הקשור לביצוע בדיקת ה- DNA במעבדה מוסמכת באחד מארבעה בתי חולים בישראל, ויסביר את ההליכים, את האפשרויות ואת המשמעויות של הבדיקה הנדרשת על ידי משרד הפנים.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה

אם כן, בבואכם לבחור עורכי דין לענייני משפחה ברמת גן, שימו לב לגישתם המקצועית, להיותם אנשים מנוסים ובשלים בחיים, ומתמחים ספציפית בדיני משפחה ובתחום הרלוונטי עבורכם בפרט. לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ עם עו ד לענייני משפחה ברמת גן, הנכם מוזמנים לפנות אל משרד עורכי הדין דויד לייזר ושות' בטלפונים 03-6134430 ו- 03-6133656.