עורכי דין הוצאה לפועל

הצלחות של עורכי דין הוצאה לפועל

כאשר בוחרים מבין עורכי דין הוצאה לפועל יש לשים לב לוותק והניסיון שלהם, למומחיות הספציפית, לגישה המקצועית, לזמינות ולרמת השירות. בתוך כך, הגורם המשמעותי ביותר הוא הרמה המקצועית שאותה ניתן לברר, בין היתר, על ידי בחינת הצלחות של משרד עורכי דין הוצאה לפועל בתיקים שונים בהם טיפל. למשרדנו היו לאורך השנים הצלחות רבות והישגים מרשימים עבור זוכים וחייבים כאחד, ובמאמר הזה נביא מספר דוגמאות.

דוגמא ראשונה היא קבלת הפטר לאישה שהייתה חייבת כארבעה מיליון שקלים. מדובר באישה קשישה אשר חובותיה הסתכמו כאמור בסביבות ה- 4 מיליון ₪ ואשר בוטל לה הליך של פשיטת רגל בלא שקיבלה הזדמנות הולמת לתיקון המחדלים. כאשר פנתה למשרדנו נחלצנו לעזרתה וטיפלנו בענייניה, מה שהוביל לחידוש הליך פשיטת הרגל. כך הובלנו את התיק בהדרגה ובאמונה בצדקתה של הלקוחה, עד שיקבלה הפטר מחובותיה עם הסדר תשלום שעמד על עשרת אלפים שקלים בשנה.

דוגמא שנייה היא קבלת הפטר לחייב מחובותיו בהליך שנערך בבית המשפט המחוזי בתל אביב. עו"ד הוצאה לפועל דויד לייזר ליווה לקוח בהליך של פשיטת רגל לאורך שנה וחצי. בבית המשפט המחוזי הגיע עורך הדים להסכמה עם הכנ"ר ועם המנהל המיוחד אודות הפטר מחובות, כולל תשלום של כשלושה עשר אלף שקלים, המחולקים לשלוש מאות שקלים במשך ארבעים ושניים חודשים. בנוסף, עורך דין הוצאה לפועל דויד לייזר הצליח להשיג ללקוחו אישור שיוכל להגיש למנהל המיוחד דוחות חודשיים רק פעם אחת בכל שישה חודשים.

למי שמחפש משרדי עורכי דין הוצאה לפועל כדאי לקרוא על הצלחה נוספת שלנו. מדובר בחייב כבן שבעים, קשה יום ומתגורר בדירת עמידר, גרוש פעמיים וילדיו בוגרים. בנוסף, האדם מוכר כנכה על ידי הביטוח הלאומי. לאורך כשני עשורים עבד בתור קבלן אינסטלציה ובמסגרת עיסוקו רכש סחורה מספקים שונים. בשלב מסוים הקבלנים שעבורם ביצע עבודות הפסיקו לשלם לו, וכך גם לא יכול היה לשלם לספקים. עקב כך נפתחו נגדו תיקים בהוצאה לפועל על כמיליון וחצי שקלים, והוא ביקש וקיבל צו כינוס ופשיטת רגל. בדיון למתן הפטר טען הנושה באמצעות בא כוחו כי החוב כלפי עומד על למעלה משבע מאות אלף שקלים, והתנגד למתן הפטר שכן לטענתו ההפטר יפר את האיזון בין צרכי הנושאי והחייב. לעומת זאת, עו"ד הוצאה לפועל דויד לייזר טען כי החייב הוא קשה יום המקבל השלמת הכנסה ונוהג בתום לב, משלם תשלומים נדרשים ומגיש את כל הדוחות. בית המשפט החליט לקבל את עמדתנו והחליט כי יינתן הפטר לחייב בתשלום של ארבעת אלפים שש מאות שקלים בלבד.

דוגמא אחרונה למאמר זה עבור הצלחה של עורכי דין הוצאה לפועל, היא סיפורו של זוג כבני חמישים שהיו חייבים כמעט ארבע מאות אלף ₪. לבני הזוג הייתה דירה שאותם רצו למכור על מנת לשלם את חובם. בליווי של עו"ד דויד לייזר הגיעו השניים להסדר חוב עם כל הנושים שעמדו על מאה עשרים אלף ₪ בלבד, מה שמנע את הפגיעה בזכויות פיננסיות ונכסים. יש לציין כי בהליך פשיטת רגל היו הזוכים מצליחים בוודאות להוציא כשלוש מאות וחמישים אלף ₪ מהזוג עקב הנכסים שברשותם.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה

לאורך השנים נחל משרדנו הצלחות רבות נוספות בהוצאה לפועל ואתם מוזמנים לקרוא עליהן באתר. לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ עם במשרד עורכי דין הוצאה לפועל ניתן לפנות אל משרד עורכי הדין דויד לייזר ושות' בטלפונים 03-6134430 ו- 03-6133656.

 

Scroll to Top