עו"ד משפחה וגירושין

התא המשפחתי שלנו הוא הדבר החשוב לנו ביותר בעולם אבל לפעמים החיים מובילים אותנו למקומות שלא חשבנו שנגיע אליהם ולעיתים אנו נאלצים לפרק את החבילה כדי שגם לנו, גם לצד השני ובעיקר לילדים יהיה עתיד והווה טובים יותר. שאלת השאלות היא כמובן מתי אנחנו צריכים לנשוך שפתיים ולהמשיך לנסות ולהחזיק את הקשר הזוגי ומתי אנחנו צריכים לוותר ולפנות לעורך דין לעניינים גירושין ומשפחה ולסיים את הקשר שחשבנו שיימשך לנצח.  

אפשר לומר שאם אתם מרגישים שאתם לא מצליחים להגיע לפשרה ביניכם כנראה שהגיע הזמן לפנות לעורך דין ולא לחכות שתתפתח ביניכם מלחמה של ממש. בכל המקרים הצד השלישי מסתכל על המקרה מהצד וללא קשר לאף אחד מן הצדדים ולכן הוא יכול לפתור את הסוגיה ביניכם בצורה קרה ולהגיע לפתרון שיהיה מקובל על כל הצדדים. עוד סיבה לפנות לעורך דין לענייני משפחה היא שמדובר על צד שלא מושפע מרגשות או תחושות כאלו ואחרות אלא פותר את הסכסוך ומבצע את החלוקה של הרכוש או המשמרות על הילדים רק על פי החוק ועל פי העובדות שמונחות לפניו ללא שיקולים זרים. סיבה נוספת יכולה להיות נעוצה בעובדה שמדובר על רכוש רב הן מבחינת השווי שלו והן מבחינת המורכבות שלו ובמקרים כאלו עו"ד גירושין בחיפה יכול לעשות לכם סדר ולפתור את הסכסוך ביניכם בצורה חלקה ומהירה. 

לסיים את הקשר הזוגי בצורה יפה 

תהליך גירושין הוא אף פעם לא תהליך נחמד או סימפטי במיוחד אבל בהחלט אפשר לסיים את זה גם בצורה מכובדת ולא להיגרר למאבקים מכוערים ומלוכלכים. החוכמה היא לפנות לאיש מקצוע או עו"ד גירושין ומשפחה שיכול לפתור את המצב עוד בטרם זה מגיע לטונים גבוהים וצורמים ביניכם, אם לא תפנו בזמן לעורך הדין תוכלו לפספס את הרכבת ואז גם עורך הדין המומחה ביותר כבר יתקשה לסייע לכם. גם אם המצב נראה עכשיו גרוע וגם אם אתם חושבים שאף אחד לא יוכל לסייע לכם זה בדיוק הזמן לפנות לעורך דין שיכול להפוך את המצב עבורכם להרבה יותר קל והרבה יותר פשוט. 

תחשבו על הילדים  לסיים את היחסים בצורה מכובדת בעיקר עבורם 

אז אנחנו בעולם המבוגרים שלנו מבינים שאפשר להתאהב באמצע החיים במישהו או מישהי אחרים, אפשר להפסיק לאהוב או להפסיק להתרגש מבן או בת הזוג ואפשר אפילו להחליט שאתם פשוט רוצים להיות לבד, מי שפחות יכול להכיל ולהבין את זה הם הילדים שלנו שחיים בעולם הרבה יותר אופטימי והרבה יותר מסודר ומבחינתם אבא ואמא צריכים להיות ביחד לתמיד. עורך דין גירושין ומשפחה בחיפה יכול להקל עליכם בתהליך הלא פשוט ויותר מהכל הוא יכול להפוך אותו לנעים יותר עבור הילדים שלכם, אם תגיעו להסכם פשרה במהרה תוכלו לחסוך מהילדים שלכם הרבה מאוד תהפוכות נפש והרבה מאוד רגעים לא נעימים שכנראה יישארו איתם עוד הרבה מאוד זמן. 

 

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

 מדובר בהצלחה ניכרת כדי לאפשר לחייב אשר נמצא במצב קשה לצאת לדרך חיים חדשה.

לתיאום פגישה עם עורך דין פשיטות רגל דויד לייזר חייגו: 03-6134430

Scroll to Top