עו"ד מזונות ברמת גן

ייעוץ, ליווי וייצוג של עו"ד מזונות ברמת גן

אין ספק כי סוגיית המזונות היא מהנושאים המרכזיים ואחד מסלעי המחלוקת הבולטים של הליכי הגירושין. מדובר בסכומים חודשיים המשולמים ברובם על ידי הבעל (בדרך כלל), אשר נועדו לאפשר את המשך גדילתם, חינוכם והתפתחותם של הילדים לפי רמת החיים בה הורגלו עד כה. סכומים אלו המגיעים בקלות לעשרות אלפי שקלים בשנה יהיו בעלי השפעה מהותית על מצבם הכלכלי ועל איכות חייהם של כל הנוגעים בדבר – האב, האם והילדים. ולכך מצטרפים לעיתים מזונות אישה המשולמים עד למתן הגט.

למידע נוסף לחצו כאן

מדוע חשוב לקבל ליווי של עורך דין?

עו"ד מזונות הוא למעשה עורך דין המתמחה בדיני משפחה בעל ניסיון רב בליווי הליכי גירושין. תרומתו של עורך הדין ניכרת במספר היבטים עיקריים לאורך הדרך:

  • הגעה להסכמות – חשוב להבין כי הגשת תביעות לבית המשפט או לבית הדין הרבני היא תחילתה של דרך לא קלה, שיכולה להיות ארוכה וכואבת, יקרה ומטלטלת – ובסופה אין וודאות שייפסקו דמי מזונות המתאימים לרוחכם. לפיכך, כל עוד הדבר אפשרי מוטב לנסות ולהגיע להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט באמצעות עו"ד מזונות ברמת גן, שיידע להסדיר גם נושאים נוספים כמו סוגיית המשמורת המשפיעה רבות על המזונות, חלוקת הרכוש, הסדרי השהות וכיוצא בזאת. אמנם אין זה קל להגיע להסכמות, אולם יותר קשה לנהל מאבקים בבית המשפט כאשר הכוח יוצא מהידיים שלכם ועובר אל השופטים והדיינים.
  • הבנה ורגיעה – תחום הגירושין בכלל והמזונות בפרט עובר בשנים האחרונות תמורות מהותיות, כאשר הנטייה היא אל אחריות הורית משותפת. שינויים חדשים אלו יוצרים לא פעם אי הבנה בקרב הציבור, ומכאן מגבירים את חוסר הוודאות והחרדה בקרב המתגרשים. עו"ד מזונות ברמת גן ילווה אתכם לכל אורך הדרך, וכבר מההתחלה יבאר את כל הנושאים וההליכים. כך למשל, עורך הדין יסביר כי הבחירה במשמורת משותפת עשויה להביא להקטנה של דמי המזונות בהם חייב הבעל, ובמקרים ספציפיים אפילו לבטלם. יחד עם זאת, הוא גם יסביר שהקטנת המזונות אינה אומרת בהכרח הקטנה בהוצאות עבור הבעל, שיצטרך להעמיד בית לילדיו על כל המשתמע מכך.
  • ייצוג בבית המשפט – בהנחה שדמי המזונות יידונו בבית המשפט או בבית הדין הרבני, חישוב הסכומים ייקח בחשבון שורה ארוכה של היבטים ומסמכים התומכים בטענות, לרבות מצב ההשתכרות של האב והאם, רמת החיים בה הורגלו הילדים, נכסים המצויים ברשות בני הזוג – ומעל הכל טובתם של הילדים. מטבע הדברים, שני הצדדים מנסים להראות לבית המשפט כי יש להקטין/להגדיל את הסכומים, וכאן ישנה משמעות גדולה לעורך דין מיומן המכיר היטב את ההליכים, את המהלכים של הצד השני, ואת הטיעונים שיכולים לשכנע את בית המשפט או בית הדין בצדקתכם.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה עם עו"ד מזונות ברמת גן פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 03-6134430.

 

Scroll to Top