עו"ד דיני משפחה ברמת גן

עו"ד דיני משפחה ברמת גן

מידע על עורך דין לענייני משפחה ברמת גן ועל בחירתו

אם אתם מחפשים עורך דין לענייני משפחה ברמת גן כדאי שתדעו דבר או שניים על איש המקצוע, על התחומים שבהם הוא מטפל ועל בחירה נכונה שלו. לפניכם מאמר העוסק בסוגיות המרכזיות שרצוי להכיר.

למידע נוסף לחצו כאן

תחום עיסוק ייחודי

עורכי דין לענייני משפחה ברמת גן עוסקים בענף משפטי בעל מורכבות ורגישות ייחודית. זהו תחום בו העולם המשפטי נכנס אל העולם הפרטי והאינטימי של המשפחה, ובמקרים רבים אין אלו בשורות טובות עבור הקשרים שעמלתם לטפח לאורך השנים. אכן, סכסוכים ומחלוקות בין זוגות נשואים, בין אחים, בין ידועים בציבור וכדומה – מאתגרים את השלווה ואת הביטחון בקשרים הבסיסיים ביותר שלנו.

לפיכך, עו ד לענייני משפחה ברמת גן חייב בראש ובראשונה לפעול ברגישות ובעדינות. בניגוד ללקוחותיו המצויים לעיתים בסערת רגשות ונוטים לפעול בחיפזון ומהבטן, עורך הדין מתבונן על התמונה במלואה באופן אובייקטיבי ומקצועי. הוא מבהיר ומסביר את התמונה ללקוחותיו בגובה העיניים, לרבות האפשרויות הפתוחות בפניהם ומשמעותם, ומונע טעויות שמחירן יהיה גבוה בהמשך. בתוך כך, עורך הדין פועל כפי יכולתו וככל שהדבר ניתן בראיית הקשרים המשפחתיים החשובים והרצון לשמר אותם, למרות חילוקי הדעות הנוכחיים.

במה עוסק עורך הדין?

שירותיו של עו"ד דיני משפחה ברמת גן מתפרשים על פני קשת רחבה של נושאים. כך לדוגמא, עורך הדין מטפל בכל הקשור להליכי ותביעות גירושין, לרבות דיונים הנערכים בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני בסוגיות כמו מזונות אישה וילדים, משמורת והסדרי שהות, וחלוקת הרכוש. בתוך כך הוא מעמיד את שירותיו למען מתגרשים הבוחרים לנסות וליישב את מחלוקותיהם ולהגיע להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט, ולערוך ביניהם הסכם שיאושר ויהיה בעל תוקף חוקי מחייב.

עוד דוגמא לשירותים של עורכי דין לענייני משפחה ברמת גן היא כל הקשור בצוואות וירושות. עורך הדין מלווה אנשים המעוניינים לערוך צוואה ובכך יחולק בבוא היום עיזבונם בהתאם לראות עיניהם. זאת, בניגוד לחוק הירושה הקובע חלוקה ברורה של העיזבון בהתאם למעגלי קרבה, ואינו מותיר מקום להעדפות המוריש – למשל הותרת הדירה כולה לבן הזוג הנותר, הותרת העסק לניהולו של אחד הילדים, וכן הלאה. עורך הדין גם מלווה יורשים על פי דין ועל פי צוואה, המעוניינים לפנות אל הרשם לענייני ירושה על מנת להוציא צו קיום ירושה או קיום צוואה. במידה ומוגשות התנגדויות להוצאת הצו עובר העניין לטיפולו של בית המשפט לענייני משפחה, ועורך הדין מייצג את לקוחותיו בדיונים. כמובן שעורך דין מייצג את המתנגדים מסיבה זו או אחרת להוצאת צו קיום צוואה או ירושה.

בחירה נכונה של עורך דין לענייני משפחה

ישנה חשיבות גדולה לבחירה נכונה של עו ד לענייני משפחה ברמת גן, שכן הדבר בהחלט עשוי להשפיע על האופן בו יתנהלו הדברים מעתה והלאה – ואף על תוצאותיהם. לאור הרגישות והמורכבות של עולם דיני המשפחה, כדאי לתת עדיפות למשרד שתחום זה נמנה על התמחויותיו העיקריות, ושמאחוריו שנים רבות בייצוג לקוחות רבים בנושא הרלוונטי עבורכם. כמו כן, יש לשים את הדגש על משרד המעניק ליווי אישי ורצוף לכל אורך הדרך, עם מענה ישיר ומהיר לשאלות והתלבטויות, אשר יוכל לשמש עבורכם עוגן משפטי בטוח ויציב בתקופה שעלולה להיות סוערת.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה עם עו"ד דיני משפחה ברמת גן פנו אל משרדנו בטלפון 03-6134430.