עורך דין מחיקת חובות, פשיטות רגל, דויד לייזר

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

במהלך החיים אנו מבצעים כל מיני מהלכים ולוקחים לא מעט סיכונים. על פי רוב המעשים שלנו נעשים מתוך כוונה טובה ורצון לשפר לעצמינו את רמת החיים ואת איכות החיים. ישנם מצבים אשר בשל חוסר ידע מתאים או התנהלות לא נכונה, אנו נקלעים לחובות גדולים אשר אין ביכולתנו לפרוע. מחיקת חובות בהוצאה לפועל היא תהליך המצריך ייצוג של עו"ד מחיקת חובות המתמחה בתיקי הוצאה לפועל.

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

עו"ד מחיקת חובות בהוצאה לפועל

כאשר נפתחים נגדכם תיקים בהוצאה לפועל יש לפנות מיד לעורך דין המומחה בניהול וייצוג תיקים מסוג זה. ישנם נושים אשר ניתן להגיע אתם להסדר חוב מבלי לערב ערכאות משפטיות. ישנם נושים אשר פותחים מיד תיק בהוצאה לפועל. חייב אשר נמצא בתוך מערבולת של משבר פיננסי מעין זה מתקשה לראות את סוף המשבר ואינו יודע מה עליו לעשות. הקנסות, הריביות והפיגורים בתשלומים הופכים את חייו לבלתי אפשריים. עו"ד מחיקת חובות בעל ניסיון והצלחות בתיקי מחיקת חובות בהוצאה לפועל יכול לסייע לכם לצאת מהמשבר. ראשית, יש לאסוף את כל המידע הפיננסי הקיים אשר נמצא ברשותכם ולאגד את כל פירוט החובות. יחד עם זאת יש להגיע עם רשימה מדויקת של כל הכנסים העומדים לרשותכם אשר יש ביכולתכם לממש על מנת לכסות את חובכם. עורך דין מחיקת חובות יסייע לכם לעשות סדר בכל זה.

מסיימים עם החובות ומתחילים מבראשית

בתי המשפט בישראל מכירים בצורך של החייבים לקיים את עצמם בכבוד ולכלכל את משפחתם ואת עצמם. יחד עם זאת יש להגיע להסדרים להחזרת החובות עם הנושים. נושים רבים יודעים כי לחייב אשר שרוי בחובות כבדים יהיה קושי להשיב את הסכום אותו הוא חייב במלואו ועל כן הם יהיו מוכנים להתפשר על חלק מהסכום. עורך דין המתמחה במחיקת חובות בהוצאה לפועל בקיא בהליכי הוצאה לפועל ויכול לסייע רבות למציאת הסדר חוב הגיוני ואנושי. ביכולתו לייצג ולטעון עבור החייב כי עשה כל שביכולתו לפרוע את חובותיו וכי ברמת הכנסותיו הנוכחית אין באפשרותו לשלם עבור נושיו את הסכומים שהם מבקשים. בתקדימים בתיקים דומים בעבר, בתי המשפט פסקו מחיקת חובות בסכומים גבוהים וחייבים נותרו לשלם סכומי פחותים מידי חודש על מנת לסגור את חובם.

לתיאום פגישה חייגו: 03-6134430