עורך דין מקרקעין דויד לייזר

עורך דין מקרקעין דויד לייזר

איך בוחרים עורך דין מקרקעין?

עורך דין מקרקעין דויד לייזר מסביר כי עבור הישראלי הממוצע, רכישת דירה היא עסקת חייו. הסכום הגבוה, ההשלכות והחשיבות הגבוהות הכרוכים בביצוע עסקה שכזו, ועסקאות נדל"ן בכלל, מהוות עבור רובנו גורמים בעלי סיכון גבוהה, ועל כן מומלץ וכדאי לשכור שירותים משפטיים. עורך דין מקרקעין, או עורך דין נדל"ן, הוא מי שמלווה אותנו בעת ביצוע עסקאות נדל"ן שונות. בחירת עורך דין נדל"ן היא בחירה חשובה שכן הוא מי שדואג לשמירת האינטרסים שלנו בביצוע העסקה. אז למה, מתי ואיך בוחרים עורך דין מקרקעין? כל התשובות לפניכם.

עורך דין מקרקעין דויד לייזר
עורך דין מקרקעין דויד לייזר

עורך דין מקרקעין דויד לייזר?

אחד הדברים החשובים בעת בחירת עורך דין מקרקעין, הוא הזמן. חשוב שלא להתמהמה ולחפש עורך דין מקרקעין כבר ברגע בו החלטנו לבצע עסקת נדל"ן. אם החלטנו למכור דירה, לרכוש דירה, לקנות דירה מקבלן או כל עסקת מקרקעין אחרת, הדבר הראשון שנעשה הוא לחפש עורך דין נדל"ן. חשוב לעשות זאת לפני חיפוש או הצעת הנכס.

למה כדאי לשכור עו"ד מקרקעין?

בכל עסקת נדל"ן, גורם הלחץ הוא עקב אכילס. ככל שהלחץ רב יותר, כך גדלים הסיכויים לביצוע טעויות, ניהול משא ומתן מעמדת חולשה וויתורים מיותרים. עו"ד מקרקעין מנחה, מייעץ, מאיר את עינינו בפני "מוקשים" ומתווה קווים אדומים. הוא הדמות שמאפשרת לנו להיות בטוחים כי ביצענו עסקה משתלמת, שזיכרון הדברים שנכתב אכן מגן עלינו ובעיקר, דואג שלא נעשה טעויות.

איך בוחרים עורך דין נדל"ן ומקרקעין?

  • ניסיון, מומחיות ויסודיות – עוה"ד אמור לספק לך את ההגנה הטובה ביותר, לשמור על האינטרסים שלך ולייצג אותך באופן המקצועי ביותר. על כן, חשוב לבדוק היכן עבד עוה"ד? האם שימש כיועץ משפטי לנדל"ן? האם הוא בעל ניסיון בדיני מקרקעין או גם בנושאים אחרים? וכדו'.
  • מעגל הלקוחות – כאשר מדובר בשירותים משפטיים, קהל הלקוחות הגדול והקבוע מעיד על תבניות החשיבה והעיסוק של עורך הדין. מומלץ לוודא שעורך הדין עובד בעיקר עם לקוחות פרטיים, ולא עם קבלנים, יזמים או חברות. כמו כן, כדאי לבקש לדבר עם לקוחות אחרונים שיכולים לספק המלצות.
  • שירות ויחס אישי – עורך הדין עומד ללוות אותך בשלבים מכריעים של ביצוע עסקאות חשובות, ועל כן, השירות והיחס הינם בעלי חשיבות רבה. מומלץ לוודא מראש כי עורך הדין זמין לך גם מחוץ לשעות העבודה המקובלות, שהמשרד אינו גדול מידי מכדי לספק יחס אישי וליווי צמוד, ושעורך הדין מוכן להתנהל בשבילך מול הרשויות.