ליטיגציה אזרחית

כאשר אנשים נקלעים למצב בו הם זקוקים לסיוע משפטי ולייצוג בתיק משפטי, הם פונים לעורך דין. עורך דין המכיר את החוק ואת נוהלי המשפט המסוגל לייצג את לקוחותיו הנו ליטיגטור. עורך דין ליטיגטור הוא עורך דין המייצג את הלקוח מול שופטי בית המשפט. מתפקידיו  לשטוח את טענותיהם של לקוחותיו ואת תביעותיהם בפני השופט. עורך דין ליטיגציה מנהל דיון חקירות על פי הראיות ומבקש מבית המשפט להכריע בסוגיה. ליטיגציה אזרחית הנה ייצוג, טיעון והצגת התיק המשפטי בפני שופט בבית המשפט בתחום המשפט האזרחי.

משרד עורך דין ונוטריון דויד לייזר ושות'

ליטיגציה אזרחית בבית המשפט

ליטיגציה הנה התדיינות בין התביעה ובין ההגנה בבית המשפט. התדיינות זו חלה גם בין עורך דין ליטיגטור לשופט בתיק. במקרים רבים מדובר על תיקים משפטיים מסחריים המצריכים ייצוג הולם בבית המשפט על ידי עורך דין ליטיגציה. בליטיגציה אזרחית, עבודת הליטיגטור מתחילה הרבה לפני הטיעון והייצוג בבית המשפט. זמן רב לפני המשפט עורך דין ליטיגציה עסוק בהכנת אסטרטגית פעולה. הוא פועל לאיסוף מידע רלוונטי ועובדות הנוגעות לתיק אותו הוא מייצג, מבצע הליך של איסוף ראיות משמעותיות לתהליכי הדיון, עוסק בשמיעת עדים והכנתם לקראת הופעתם בבית המשפט. ליטיגציה אזרחית עוסקת במקרים הקשורים לשוק ההון ולעולם המסחר וההכנה למשפט בתיקים אלה מצריכה טיפול של עורך דין כריזמטי ומקצועי.

מהו ליטיגטור טוב?

ליטיגטור טוב ומקצועי נדרש למכלול כישורים ויכולות. ליטיגציה הנה מלאכת מחשבת הדורשת מיומנויות הצגה מול קהל וידע מקצועי רב. ניסיון בהופעה בבתי משפט וייצוג מספר רב של לקוחות בדיונים ובתיקים, מעצימים את יכולותיו של הליטיגטור. ליטיגטור טוב נדרש ללא מעט חדות מחשבתית ויכולת חשיבה מחוץ לקופסה בכדי להסיט את הדיון לטובתו ולגרום לבית במשפט להכריע לטובת לקוחותיו בסוגיות השונות. 
עורך דין ליטיגציה העוסק בליטיגציה אזרחית מתמצא ובקיא משפטית בקשת רחבה של עניינים וסוגיות. בין הסוגיות נכללות גם מחלוקות מן התחום הכספי או המסחרי, חוזים בין חברות ובין עובד ומעביד דיני עבודה ודיני נזיקין. כמו כן, עורך דין ליטגציה עוסק בתביעות ייצוגיות בנושאי בנקאות ושוק ההון, צווארון לבן, רשלנות מקצועית, בוררות, זכויות יוצרים ועוד.

לייצוג משפטי על ידי עורך דין ליטיגטור דויד לייזר השאירו את פרטיכם