מחיקת חובות לבנקים - עורך דין ונוטריון דויד לייזר

חייב הופטר מחוב של 900,000 ₪ בתשלום 4,000 לקופת הכנ"ר

מדובר בחייב בן 61 שהוכנס להליך פש"ר בשנת 2013 וקיבל צו כינוס וביום 7/2015 הוכרז כפושט רגל. החייב יחד עם אשתו ז"ל שילמו כל אחד עפ"י צו התשלומים שהושת עליהם סך של 900 ₪ לחודש, סכום זה הופחת ע"י משרד עו"ד לייזר לסך של 500 ₪.

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

חובו של החייב עמד על סך כ- 900,000 ₪ וחובה של החייבת עמד על סך כ- 600,000 ₪. החייבת נפטרה ממחלת הסרטן כך שהחייב נותר עם בנו בן 16 במחלת CP שיתוק מוחין וחירשות עם מצב סוציו אקונומי קשה וטיפולים המצריכים את סייעו של החייב במשך כל שעות היום. יצוין כי, הבן אומץ ע"י בני הזוג ומחלתו התגלתה כשנה לאחר לידתו.

לחייב ולאשתו ז"ל לא היו נכסים בבעלותם וכן, החובות נוצרו כתוצאה שהעסק היה ברשותם קרס לאור כי התשלומים שהתקבלו מהלקוחות חזרו מאחר והיו ללא כיסוי ובנוסף, בני הזוג נעקצו ע"י חברים אשר נטלו מהם שיקים ונמלטו מהארץ. החייב לאור פטירת אשתו ולאור הטרגדיות אשר פקדו את המשפחה נותר שבר כלי , בודד, סובל מדיכאון ומהתקפי חרדה וכן, מצוי בטיפול פסיכיאטרי.

עו"ד לייזר הבהיר והגיש בקשה למתן הוראות בדבר חוסר יכולתו של החייב לאור מצוקתו הכלכלית והרפואית של הבן, להקטין את התשלום החודשי ל- 100 ₪ אולם ביהמ"ש לא נעתר וביקש את תגובת המנהל המיוחד. לאור תגובת המנהל המיוחד ביהמ"ש דחה את הבקשה תוך קביעה כי למרות כל הקשיים על החייב להסיר את מחדליו וכן עליו לשלם את חוב הפיגורים העומד על סך של 27,000 ₪.

עו"ד לייזר ביקש דיון בעניין החייב והפטרתו מכלל חובותיו כמו כן, עו"ד לייזר פנה לרווחה לעו"ס אשר מטפלת במשפחת החייב וקיבל תסקיר בעניין מצבו הרפואי של הבן והמצב הכלכלי שבו מצוי וביקשו מביהמ"ש לפטור את החייב מכלל חובותיו. בדיון שהתקיים עמד עו"ד לייזר וביקש מביהמ"ש כי יש תכלית ראויה למתן הפטר ולחלופין אי ביטול ההליך לאור מחדלים של החייב לאור הקשיים שעבר ועובר.

הצעתו של עו"ד לייזר לביהמ"ש הייתה היות ובקופה קיים סכום על סך 26,000 ₪ מבוקש מביהמ"ש להורות כי צו התשלומים יעמוד על סך 100 ₪ מיום מתן צו הכינוס כך הכספים שיותרו לאחר התשלום צו הכינוס הם ישמשו להפטרת החייב וזאת בשים לב כי אף נושה לא התנגד ולא הגיש בקשה כלשהי כנגד החייב והפטרתו מחובותיו.

ביהמ"ש לאחר ששמע את כל הצדדים החליט שצו התשלומים יעמוד על סך 500 ₪ מיום צו הכינוס עד למועד הדיון על מנת להשלים 60 חודשים שהחייב נמצא בהליך וכן, החייב עליו להשלים סכום של 4,000 ₪ על מנת לקבל הפטר מכלל חובותיו!!!

מדובר בהצלחה ניכרת כדי לאפשר לחייב אשר נמצא במצב קשה לצאת לדרך חיים חדשה.

לתיאום פגישה עם עורך דין פשיטות רגל דויד לייזר חייגו: 03-6134430