ידועים בציבור

הליך גירושין מהיר

הסטטיסטיקה המדאיגה במדינת ישראל מורה על אחד מתוך שלושה זוגות המגיעים בסופו של דבר לגירושים. הנתון הזה הוא עצום ומוכיח לנו עד כמה חשוב ללוות זוגות בתהליך מורכב וכואב זה. הליך גירושין מהיר הוא טוב ויעיל במקרים בהם ישנה הסכמה מצד שני בני הזוג לסיים את הנישואים ולהגיע להסדר מהיר בנושאים החשובים להם ביותר. מדובר על  משמורת על הילדים, סכומי המזונות והסדרי ראייה. 

הליך גירושין מהיר

הליך גירושין מהיר בבית הדין לענייני משפחה

הליך גירושין מתחיל במקרים בהם המערכת הזוגית אינה מצליחה ושני בני הזוג מחליטים להיפרד. ישנם לא מעט זוגות המחליטים לעשות את זה לבד, ולערוך הסכם בינם לבין עצמם. לאחר ששוב מתגלים קשיים הם מבינים שהם צריכים לפנות לעזרת עורך דין גירושין על מנת להבין טוב יותר עם מה הם מתמודדים. בין אם הפרידה נעשית בהסכמה הדדית ובין אם לא, הליך גירושין מהיר מוכרח להתקיים עם ליווי וייצוג של עורך דין בעל ניסיון מקצועי רב בתחום. עם הניסיון הרב, יוכל עורך הדין לכוון אתכם בעריכת הסכם טוב ונכון הכולל את כל ההיבטים של תחומי החיים לשנים שיבואו. כאשר מדובר בילדים משותפים אזי ההתייחסות היא לאו דווקא לחלוקת הרכוש, אלה הסדר טוב ונכון השם את טובת הילדים במרכז. כאשר ההסכם מוכן וחתום על ידי שני בני הזוג, יש לאשר אותו בבית הדין האזרחי לענייני משפחה. לאחריו נקבע מועד לטקס הגט בבית הדין הרבני. עורך הדין דויד לייזר הנו טוען בבית הדין ואזרחי ובבית הדין הרבני.

בדיקת תיק הוצאה לפועל עו"ד פשיטות רגל

גירושין ושינוי במצב הכלכלי

לעתים הסיבה לגירושין נובעת מהתדרדרות במצב הכלכלי המשפחתי. לדוגמה, עסק שכשל והכניס את בני הזוג לחובות אדירים. מצבים אלה עלולים להשפיע בצורה נחרצת על הזוגיות ולהוביל למשבר בנישואין. משבר בנישואין על רקע כלכלי מוביל במקרים רבים לגירושין. לעתים שני הזוג הם בעלי חוב עצום ואינם יכולים לעמוד בנטל ההחזר. במקרה זה יש צורך להיוועץ גם עם עורך דין פשיטות רגל על מנת לבדוק אפשרות ודרכים כיצד להקל על המצב. עורך הדין דויד לייזר מייצג חייבים בבית המשפט בתיקים של פשיטות רגל והוצאות לפועל.