עורך דין מקרקעין

דיני מקרקעין

אם הנכם עומדים לבצע עסקת נדל"ן אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד דויד לייזר, עורך דין מקרקעין לקבלת ייעוץ ראשוני.

עורך דין דויד לייזר בעל ניסיון רב בדיני מקרקעין

עו"ד דויד לייזר, עוסק בין היתר, במתן לווי משפטי מלא בענייני מכירת דירה, קניית דירה, הסכם מכירה, קניית דירה מקבלן, הסכמי שכירות, תמ"א 38, זיכרון דברים, פינוי בינוי, ייצוג קבלנים, בתים משותפים, קבוצת רכישה, רישומי מקרקעין, כינוס נכסים, מיסוי מקרקעין, פירוק שיתוף במקרקעין,  דמי מפתח ועוד.

התקשרו אלינו עכשיו ללא התחייבות ונשמח לעמוד לשירותכם – 03-6134430 | 054-4657432 או צרו קשר דרך האתר

עורך דין בתחום דיני מקרקעין

רכישת נכס,דירה או שטח אדמה מצריכה ליווי של עורך דין הבקיא בתחום, לעיתים רבות אנשים מבצעים עסקאות בתחום המקרקעין ללא עזרה של עורך דין העוסק בתחום מתוך מחשבה שאין צורך בייעוץ מקצועי על מנת לבצע עסקאות סטנדרטיות המקובלות בשוק המקרקעין. אולם ברוב רובן של העסקאות צורת מחשבה זו היא טעות חמורה, ועסקאות רבות שנוהלו בצורה כושלת היו יכולות להסתיים בצורה טובה הרבה יותר לו רק היו מלוות מתחילתן על ידי עורך דין בעל ניסיון אשר היה יכול להשפיע בצורה מכרעת על ביצוע העסקה עצמה ועל ההשלכות הנגזרות ממנה בזמן, בכסף ובמניעת עגמת נפש מיותרת.

ליווי מקצועי

דיני מקרקעין תחום המומחיות של עורך דין ונוטריון דויד לייזר

ביצוע עסקאות של מקרקעין דורש ניסיון מקצועי בשפה המשפטית, יכולת קריאה מדויקת של חוזים, ובירור מדויק של כל הפרטים העלולים להשפיע, לשבש או לעקב את ביצוע העסקה כגון: משכנתא, חובות צווי עיקול, זכויות צד ג' אשר שויירו בנכס מבלי שהקונה מודע להם ועוד. על כן יש חשיבות עליונה לכך שהקונה הרגיל אשר אינו רגיל בנבכי הבירוקרטיה המשפטית לא יסמוך על כישוריו האישיים וייעזר בשירותיו של עורך דין אשר יעזור לו במימוש העסקה וימנע ממנו לטעות טעויות קרדינאליות אשר עלולות לגרום לו להפסדים ולעיקובים משמעותיים באם יסמוך על עצמו בלבד.

עסקאות נדל"ן ומקרקעין

לדוגמא בעת קניית נכס מקבלן נדרש מהקונה תשלום על סך1.5% + מע"מ משווי העסקה עבור עורך דינו של הקבלן. טעות נפוצה מצד רבים מרוכשי הדירות לחשוב בטעות שעורך הדין של הקבלן מיצג אותם בתמורה לתשלום זה. אך האמת היא שתשלום זה משולם בתור שכר עבור רישום עתידי של הדירה על שם הקונה בספרי המקרקעין בלבד ולא עבור יצוג משפטי. לכן, גם בקנית דירה מקבלן כדאי מאוד להעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי ובפרט בקנייה מסוג זה שהיא מורכבת ומסובכת יותר מקניית נכס מיד שנייה. עורך דין טוב יוכל להציל אותכם מבעיות רבות שעלולות להיגרם כתוצאה מטיפול חובבני ולקוי.

שכר טרחה של עורך דין מקרקעין

לשאלת רבים בממוצע שכרו של עורך דין מקרקעין טוב ינוע בין 1% ל1.5% ממחיר העסקה בדירות מיד ראשונה ובכחצי אחוז פחות בעסקאות של דירות מיד שנייה. מומלץ מאוד לא להתפתות לעורכי דין אשר יציעו לכם מחירים זולים יותר. לקיחת עורך דין מתחיל אשר אינו בקיא בתחום עלולה לעלות לכם בהוצאות מרובות בשלבים מאוחרים יותר של העסקה. ממלבד זאת עו"ד "זול" בדרך כלל לא יטפל עבורכם בכל שלבי העסקה והוא אף עלול לשלוח אתכם לביצע פעולות משפטיות במקומו כגון רישום של הערות אזהרה, רישומי משכון,הגשה של תעודות ומסמכים לרשויות ועוד.

ברוב המקרים,מדובר בתהליכים שאינכם בקיאים בהם ולכן סביר להניח שתתקלו בבעיות או שאלות שלא תוכלו לפתור בצורה עצמאית או שיגרמו לכם לעשות טעויות משמעותיות. על כן מומלץ בחום לשכור עורך דין אשר יטפל עבורכם בכל הפרטים הקטנים והגדולים של העסקה מא' ועד ת', ואשר מלבד שיעזור לכם לממש את העסקה בצורה הטובה ביותר גם יחסוך לכם הרבה כאבי ראש וכאבי רגלים מיותרים.

עורך דין מקרקעין דויד לייזרמשרד עורכי דין דויד לייזר ושו"ת עוסקים בנושא דיני מקרקעין , מתן רעיונות ופתרונות להסכמי מכר והסכמי קומבינציה, כולל ליווי משפטי מלא לאורך כל הדרך. לייעוץ צרו קשר עם משרד עורכי דין דויד לייזר ושות' 03-6133671

Scroll to Top